Epic Games Store, iki yeni ücretsiz oyun veriyor [29 Eylül]

20.03.2023
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Epic Games Store, iki yeni ücretsiz oyun veriyor [29 Eylül]

Epic Games Store tarafından iki yeni fiyatsız reyin geldi. İşletme verdiği oyunlar ile bütçesi kısıtlı oyuncuları neşelendirmeyi sürdürüyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara fiyatsız hediye edilen ilk yeni üretim, daha evvel 17 TL‘ye satılan The Drone Racing League Simulator oldu. Reyin için şu açıklama yapıldı: “İşte dünyanın en süratli dronlarının kokpitinde uçmak aynen böyle bir his! DRL Simulator ile dronunun yarış becerilerinin hudutlarını zorlayacak ve kendini asıl yaşamdaki bir uçuşa hazırlayacaksın. Efsanevi yerleri ve yeni dünyaları keşfet. Bitiş çizgisine kadar dostlarınla savaş. Hiç durmadan çarp ama dikkat et; dronun haşat olmasın çünkü bu sana pahalıya patlayabilir. Bu oyunda uzmanlaşırsan Drone Racing League ’de profesyonel bir kaptan olma uğru için çaba edebilirsin!”

İşletme şu an aynı zamanda Runbow oyunu da fiyatsız olarak veriyor. Bu reyin hakkında şu açıklama geçiliyor: “Runbow, bilave ettiğiniz parti platform oyunudur! Tonlarca şahsiyet, kostüm ve deli reyin modu ile Runbow, tecrübelemeniz gereken renkli kargaşalarla dolu.”

İşletme 6 Ekim tarihinde ise Rising Hell ve Slain: Back From Hell oyunlarını fiyatsız olarak vereceklerini duyurdu.

Sürekli olarak verdiği fiyatsız oyunlar ile özellikle bütçesi limitli olan Türkiye ’deki oyuncuları çok memnun etmeye devam eden Epic Games, reyin marketinde fiyatsız üretimler yanında öteki oyunlar için kumpaslı olarak büyük indirimler de yapmayı sürdürüyor. Bu arada elbette Steam tarafı da boş durmuyor. Steam da ciddi indirimler yanında zaman zaman hoş oyunlar fiyatsız olarak dağıtıyor.

Fiyatsız Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da alakanızı çekebilir: OPPO ’nun hazırladığı enteresan telefon konsepti

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.