Geçmiş ile geleceği harmanlayan elektrikli bisiklet: “FLX Menace”

08.12.2022
2
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Geçmiş ile geleceği harmanlayan elektrikli bisiklet: “FLX Menace”

Elektrikli bisiklet pazarında seçenekler çoğalıyor. Bu sefer karşımıza retro çizgisiyle dikkat toplayan “FLX Menace” var.

Efsaneleşmiş tasarımların geleceğe taşınması her zaman ses getiriyor, eski yarıyılları yaşamamış şahıslar bile ikonik çizgileri oldukça beğeniyor. Bunun farkında olan işletmeler de eski tasarımları geleceğin bir parçası yapmayı sürdürüyor. Bu kapsamda hazırlanan FLX Menace elektrikli bisiklet modeli, bizce oldukça hoş görünüyor ve pazarda fark yaratmayı biliyor. Batarya koliyi geniş selesinin altına konumlandırılan bisiklet, bir süspansiyon sistemine sahip değil ancak kalın lastikleri ve selesi ile şehir için kullanımında büyük bir sürüş konforu vadediyor.

Yerleşik olarak LED aydınlatma taşıyan model, birçok rakibi gibi zincir değil daha sessiz ve pürüzsüz sürüş sağlayan kayış ile aktarma kullanıyor. Islak tabanlarda sürüşü gevşetmek ismine balçıklıkları unutulmayan bisiklet, nispeten minik olduğundan rahatlıkla taşınabilecek bir seçenek de oluyor. Önde ve arkada disk frenlerin kullanıldığı FLX Menace elektrikli bisiklet modeli, şimdilik sadece tek bir renkte kendisini gösteriyor

Henüz teknik ayrıntıları hakkında balaka olmayan ancak en az 25 kilometre/s süratte 50-60 kilometre kadar erim getireceği alt yukarıya kesin olan bisiklet modeli için, henüz maliyet konusunda verilmiş bir balaka bulunmuyor. Ancak bisikletin fazla pahalı bir seçenek olması beklenmiyor.

FLX Menace elektrikli bisiklet yanında bu da alakanızı çekebilir: Süratli yürümeniz için tasarlanan garip ürün: Moonwalkers

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.