Spider-Man: Miles Morales için PC çıkış tarihi ve fiyatı verildi

22.05.2023
4
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Spider-Man: Miles Morales için PC çıkış tarihi ve fiyatı verildi

PlayStation özel oyunlarından birisi daha PC ’ye geliyor. Spider-Man: Miles Morales için PC sürümü yakında karşımıza çıkıyor.

Yapılan resmi paylaşıma göre PC için Spider-Man: Miles Morales, 18 Kasım tarihinde Steam ve Epic Games Store üzerinden satışa çıkıyor. Oyunun Türkiye ön sipariş maliyeti ise her iki platformda da 499 TL seviyesinde yer alıyor. PC ’lerin sunabildiği çağdaş teknolojilere destek veren reyin için şu açıklama yapılıyor: “Genç Miles Morales, Marvel ’s Spider-Man Remastered ’da yaşanan vakaların sonrasında bir yandan yeni evine ayak yalana, bir yandan da yeni Spider-Man olmak için ustası Peter Parker ’ın izinden gitmeye çalışır.

Ancak şiddetli bir efor mücadelesi yeni evini yok etmekle tehdit ettiğinde, hevesli kahramanımız da büyük eforun aynı zamanda büyük sorumluluk gerektirdiğini fark eder. Miles, Marvel ’ın tüm New York şehrini kurtarmak için Spider-Man ’ın görevini devralmalı ve iyi bir iş çıkarmalıdır.

Miles Morales, us hocası Peter Parker ’dan onu ayıran riskli eforları keşfeder. Eşsiz biyo-elektrikli zehir patlaması saldırılarının ve saklı kamuflaj gücünün yanı sıra olağanüstü akrobatik hareketlerinde, makinelerinde ve becerilerinde ustalaşın.”

Oyunun PC ’ye özel teknik ayrıntıları için yapılan açıklama ise şunlar: “Geniş yelpazedeki aygıtlara, kilidi açılmış kare süratlerine ve performans artıran NVIDIA DLSS 3 ve NVIDIA DLSS 2, görüntü kalitesini geliştiren NVIDIA DLAA ve gecikme eksilten NVIDIA Reflex gibi değişik teknolojilere verilen desteklerle muhtelif grafik kalitesi seçeneklerinin sevincini çıkarın. AMD FSR 2.1, Intel XeSS ve IGTI gibi ölçeklendirme teknolojileri de desteklenmektedir.”

Spider-Man: Miles Morales yanında bunlar da alakanızı çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.