GeForce Now Türkiye (GAME+) servisine 12 aylık paket geldi

22.05.2023
27
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
GeForce Now Türkiye (GAME+) servisine 12 aylık paket geldi

GeForce Now Türkiye GAME+ servisi için sunulan koli rakamı bugün bir kere daha artırıldı. Artık daha fazla alternatif var.

Türkiye ’de Turkcell GAME+ üzerinden hizmet veren bulut reyin hizmeti GeForce Now için şimdiye kadar kullanıcılara sunulan koliler ve aktüel maliyetleri şöyleydi: “Gizeme bilave edilmesi gereken fiyatsız koli, 120 TL‘lik aylık premium koli, 270 TL‘lik 3 aylık premium koli, 30 TL‘lik 24 saatlik premium koli, 480 TL‘lik 6 aylık premium koli ve son olarak 70 TL‘lik 1 haftalık premium koli.” İşte bunlar arasına kısa vakit evvel 11 + 1 aylık alternatifi de dahil edildi. Bu toplamda 1 senelik koli için istenen fiyat ise 840 TL oldu. Bu kolinin 120 TL ’lik bir maliyet avantajı oldu.

Hâkim olmayanlar için bulut reyin servisi GeForce Now Türkiye GAME+ sayesinde bireyler kullandıkları teçhizatlara bağlı olmaksızın sahibi oldukları / satın aldıkları tüm oyunları Türkiye ’deki sunucular üzerinden 1080p çözünürlükte ve 60FPS ’de akıcı bir biçimde oynayabiliyor. Peki bunun için ne kadarlık bir internet gerekiyor? Bu mevzuda verilen balaka 60 fps ’de 720p için 15 Mbps ve 60 fps ’de 1080p için 25 Mbps seviyesinde oluyor.

Servisin kullanılabileceği aygıtlar için yapılan açıklama ise şöyle: “Windows işletim sistemine sahip makinelerden, MacOS işletim sistemine sahip makinelerden, Android işletim sistemine sahip makinelerden, Chromium tabanlı web browserlar Chromebook aygıtları için öneri edilir ve iOS işletim sistemli aygıtlar için Safari web browser üzerinden erişilebilir.”  Servis hakkında merak ettiğiniz tüm suallerin yanıtları ayrıntılı olarak burada yer alıyor.

GeForce Now çoğalışı yanında bu da alakanızı çekebilir: Kendi balansını kurabilen elektrikli motosiklet

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.