Logitech, Mac kullanıcıları için hazırladığı ürünlerini tanıttı

29.05.2023
2
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Logitech, Mac kullanıcıları için hazırladığı ürünlerini tanıttı

Etraf birimleri pazarının dev adlarından Logitech, dolaysız olarak Mac kullanıcıları için hazırladığı ürünleri ile karşımızda.

Logitech, uzun zamandır Mac tarafına özel ürünler de hazırlıyor. Şirketin hemen her ürünü Apple ’ın Mac ’leri ile çalışıyor ancak daha sonra bütün geçimli versiyonlar da hazırlanıyor. İşte bu mevzuda bugün bir adım daha atıldı. Bugün işletme ilk olarak daha evvel bülteni yapılan ve Türkiye ’de de satılan MX Mechanical Mini mekanik klavyesinin Mac versiyonunu duyurdu. Beyaz ve gri renkli tuşlarla hazırlanan model, Mac ’in özel tuşlarını bünyesinde taşıyor ve ince yapısını dikkat topluyor. Bu klavyenin aynı esası paylaşan basmakalıp versiyonu oldukça beğeniliyor.

Logitech bugün ayrıca Mac için K380 Multi-Device Keyboard adlı klavyesine mavi rengi ilave ettiğini de duyurdu. Kompakt yapılı klavye, şirin bir tasarıma sahip ve mavi yanında beyaz, siyah ve gül renklerinde de elde edilebiliyor. Bu ürün Mac ’ler yanında iPhone ve iPad ’lerle de kullanılabiliyor.

Mac bilgisayarlar için MX Master 3S ve dikey yapılı Lift farelerini de görücüye çıkaran işletme, Mac ’e özel ürünler için yurt dışı maliyetlerini de paylaştı. Buna göre Mac için MX Mechanical Mini 150 dolara, K380 40 dolara, MX Master 3S modeli 100 dolara, Mac için Lift ise 70 dolara satılacak. Bu ürünlerin ileride Türkiye ’de de satılmasını bekliyoruz.

Logitech ürünleri yanında bu da alakanızı çekebilir: Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 böyle üretilip test ediliyor

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.