Adidas kablosuz kulaklıklar Türkiye ’de; işte kulaklıkların öne çıkan özellikleri

28.05.2023
4
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Adidas kablosuz kulaklıklar Türkiye ’de; işte kulaklıkların öne çıkan özellikleri

Adidas kablosuz kulaklık modellerini yurt dışının ardından Türkiye ’de de satışa sundu.  Zound Industries iş birliği ile geliştirilen kulaklıklar üç değişik modelle karşımıza çıkıyor. Z.N.E.01 True Wireless, Adidas Z.N.E.01 ANC True Wireless ve FWD-02 Sport Türkiye ’de piyasaya sürülen kulaklıklar arasında yer alıyor.

IPX4 sertifikasıyla su sıçramlarına karşı dayanıklı olan Adidas Z.N.E.01 True Wireless kulak içi kulaklığın sol ve sağ parçasında dahili mikrofon yer alıyor. Bütün dolu bataryayla 5 saat, şarj kolisiyle birlikte ekstradan 20 saatlik kullanım imkanı sunan kulaklık 15 dakika şarj edildiğinde 1 saatlik kullanım imkanı sunuyor. Kulaklık kablosuz şarj özelliğine de destek veriyor.

Adidas Z.N.E.01 ANC True Wireless ise ANC özelliğiyle geliyor. Bu sayede arka plandaki hengameyi eksilten modelde IPX5 sertifikası da bulunuyor. Farkındalık modunun da yer aldığı kulaklık bu özelliğiyle etrafla irtibat kurulmasına da imkan tanıyor. Kulaklık ANC modunda 4.5 saat, ANC kapalıyken 6 saat kullanım imkanı sunuyor. Night Grey ve Light Grey renk seçenekleri sunan Adidas Z.N.E.01 ANC True Wireless, şarj kolisi ile ANC faal olduğu zaman 20 saat, ANC kapalı iken 26 saat kullanım süresi sağlıyor.

Adidas FWD-02 Sport kablosuz kulaklığın Türkiye maliyeti ne kadar?

Kulaklıkların hava almasına olanak sağlayan kompakt şarj kolisiyle gelen FWD-02 Sport ise spor tutkunlarına hitap ediyor. IPX5 sertifikasını bünyesinde barındıran kulaklıkta toplamda 4 adet mikrofon yer alıyor. Night Grey ve Light Grey olmak üzere iki değişik renk seçeneğine sahip olan kulaklık 15 dakikalık şarjla 1 saatlik kullanım imkanı sunuyor. Adidas Headphones uygulaması üzerinden ayarları kişiselleştirilebilen kulaklıklar bütün şarj ile 6 saat kullanım imkanına sahip. Kulaklık şarj kolisiyle ekstradan 25 saatlik kullanım olanağı sağlıyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.