Netflix, ekim ayında işte bu yeni içerikleri sunacak [2022]

22.04.2023
4
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Netflix, ekim ayında işte bu yeni içerikleri sunacak [2022]

Alanının lideri Netflix, ekim ayında sunacağı yeni içerikleri tarihleriyle beraber gözler önüne seren bir video yayımladı.

Netflix, ekim ayında kullanıcılarının karşısına birçok yeni dizi, film ve yeni sezon çıkaracak. Yapılan yukarıyada izleyebileceğiniz Türkiye merkezli video paylaşımına göre platforma 6 Ekim tarihinde Arkasıcı: Everest ve Nepal Zelzeleyi belgeseli, 7 Ekim tarihinde yerli içeriklerden Andropoz dizisi, The Midnight Club dizisi, Derry Girls dizisi 3. sezon, çocuklara müteveccih içerik Acayipgiller, Bir Katilin İfadeleri: Jeffrey Dahmer belgeseli ve Dünyanın En Şanslı Kızı filmi eklenecek.

19 Ekim tarihinde platforma İyilik ve Makûsluk Mektebi filmi, 25 Ekim tarihinde Guillermo Del Torro ’s Cabinet of Curiosities dizisi, 26 Ekim tarihinde The Good Nurse filmi, 27 Ekim tarihinde çocuklara müteveccih Daniel Spellbound içeriği dahil edilecek, 28 Ekim tarihinde ise Big Mouth dizisi için 6. sezon ekranlara gelecek.

Ekim ayının merak edilen yerli içeriği Andropoz için Netflix Türkiye şunları aktarıyor: “50 ’li yaşlarının başındaki Marmarisli, evli ve iki çocuk babası, tuhafiyeci Yusuf, bedeninin yaşlanmasını kafasına takan bir adama dönüşmektedir. Dış görünüşünü ve yaşam stilini değiştirmek ister. En büyük hayali ise Meryem ile evlendikleri günden beri oturdukları konuttan, deniz kenarında bir eve taşınmaktır.

Hikâye, Yusuf ’un bu konutu almak kısmetine giriştiği gayret esnasında kız kardeşi ve eniştesiyle olan aile ilişkilerini odaklanırken bir yandan da Yusuf ’un satın almak istediği evin sahibi Mahmut Timuçin ’in zengin dünyasının karanlık taraflarına da espritüel bir dille değinmektedir.

Senaryosunu Engin Günaydın ’ın kaleme aldığı dizinin rejisörlüğünü Taylan Biraderler üstlenirken başrollerinde ise; Engin Günaydın, Tamer Karadağlı, Derya Karadaş, Turgut Tunçalp yer alıyor. İmaj ’ın üretimini üstlendiği Andropoz ’un oyuncu kadrosunda ayrıca Gülçin Santırcıoğlu, Şebnem Hassanisoughi, Yuliia Sobol, Doğa Zeynep Doğuşlu, Ergin Torun, ve Melissa & Merih Dilber gibi isimlerde yer alıyor.”

Netflix ’te hemen izleyecek hoş içerikler arıyorsanız buradaki haberimize göz atabilirsiniz. Netflix ’in son yarıyılda gündeme geldiği ehemmiyetli mevzulara sire dolaysız olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni Netflix içerikleri yanında bu da alakanızı çekebilir: Huawei ’nin dikey katlanabilir telefonu P50 Pocket

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.