100 yıla kadar dayanıklı fotoğraf basabilen kompakt yazıcı: Canon SELPHY CP1500

04.06.2023
1
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
100 yıla kadar dayanıklı fotoğraf basabilen kompakt yazıcı: Canon SELPHY CP1500

Canon iki yeni resim yazısını kullanıcıların beğenisine sundu. Canon SELPHY CP1500 ve Zoemini 2 olarak adlandırılan yazıcılar kullanıcıların süratli bir biçimde resim çıktısı almasına olanak tanıyor.

SELPHY CP1500, kullanıcıların kartpostallardan, kare formatlara ve mini çıkartmalara 100 seneye kadar katlanacak yüksek nitelikli baskılar almasını sağlıyor. Aygıt uslu telefonlarla süratli bir biçimde bağlantı kurabiliyor. Canon Zoemini 2 ise yeni renkli LED göstergeyle geliyor. Selefine mukayeseyle 40 dakika daha süratli biçimde şarj olan resim yazıcısı 50 dakikada yüzde 100 şarj seviyesine erişiyor. 177 gram ağırlığındaki aygıt, lacivert, inci beyazı ve pembe altın olmak üzere üç değişik renk alternatifiyle satın alınabiliyor. Kullanıcılar  Zoemini 2 ’nin Canon Mini Print ve SELPHY CP1500 ’şöhret SELPHY Photo Layout uygulamaları ile resimlere metin, kenarlık ve cümbüşlü tertip etmeler ekleyebiliyor Uygulamalar resimlerin kolaj haline getirilmesini de sağlıyor. Canon, uygulama aracılığıyla baskılara ilave edilen özel bir QR kod ile portföy, internet sayfası veya resim albümüne bağlanmayı kolay hale getiriyor. Bu senenin sonlarında yurt dışında satışa sunulması bilave edilen yazıcıların Türkiye maliyetleri ise henüz duyurulmadı.

Canon yeni resim yazıcılarıyla ilgili açıklamada bulundu

Canon Europe, Ürün Pazarlama Uzmanı Charmayne Chow yeni yazıcıları: ”Polaroid resimcilikte bir zamandır büyük bir canlanma yaşanıyor. Zira sürüklediğimiz resimlerin çoğu dijital ve mobil makinelerde kalıyor, bu gidişat da basılı resimlerin değerini çoğaldırıyor. Güzel hatıralarımızın yadigarı olan resimlerin daha çok değer görmeyi hak ettiğini düşünerek onları yazdırmayı ve sergilemeyi ya da hoşlandıklarımıza hediye etmeyi seçim ediyoruz. Canon SELPHY CP1500 ve Canon Zoemini 2 ’nin uygulama özelleştirme özellikleri, dijital ve basılı resim dünyalarının birbirini ne kadar iyi tamamlayabileceğini vurguluyor” dedi.

Canon SELPHY CP1500 Teknik Özellikler:

Siyah, beyaz ve pembe renk alternatifleri mevcuttur
41 saniye içinde kartpostal boyutunda baskılar alabilir
100 seneye kadar katlanan uzun ömürlü baskılari
Boya süblimleşme harekâtı toplamda 16,7 milyon renk üretir
Hafıza kartı yuvası: SD, SDHC, SDXC okuyucu ve AKILB-C bağlantısı

Canon Zoemini 2 Teknik Özellikler:

Lacivert ve beyaz, inci beyazı ve gümüş veya pembe altın ve beyaz renk alternatifleri mevcuttur
Cep boyutlu, yalnızca 177 g ağırlığında
Kablosuz bağlantı
Baskı alırken AKILB-C konektörü ile 50 dakikada süratli şarj
Baskı vaziyetini gösteren yeni çok renkli LED göstergesi eklentisi

İlginizi çekebilir: L ’Oreal şirketinden 2023 ’te gelecek konutta saç boyama makineyi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.