Nothing Ear Stick kablosuz kulaklık için dikkat çeken hazne tasarımı gösterildi

23.04.2023
16
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Nothing Ear Stick kablosuz kulaklık için dikkat çeken hazne tasarımı gösterildi

Nothing işletmesinin ilk ürünü Nothing Ear 1 kablosuz kulaklık sonrasında Nothing Ear Stick modeli de geliyor.

OnePlus kurucularından Carl Pei‘nin pazarda ses getiren firmayı Nothing, ilk ekipman ürünü Nothing Ear 1 kablosuz kulaklık ve ilk uslu telefon modeli Nothing Phone 1 sonrasında karşımıza Nothing Ear Stick kablosuz kulaklık ile çıkacak. İlk kez tasarımı resmi olarak gösterilen ürün, şirkete göre Nothing Ear 1 için hazırlanmış bir aktüelleme değil. İşletme Ear Stick modelinin tamamen yeni bir alternatif olduğunu belirtiyor.

Henüz kulaklıkların kendisi gösterilmedi. Ancak Ear Stick modelinin silindirik ve saydam yapılı hoş bir haznesi bulunuyor. Bu şarj özellikli hazne, yukarıyadaki ilk resmin anlattığı kadarıyla çok küçük değil. Genelde silindirik yapı çok hoşlanılmıyor zira cepte kolay biçimde taşınmıyor. Ancak yeniden de işletme bu tasarımı seçim etmiş ve genel gövde yapısı kendisine baktırmayı biliyor.

Nothing Ear Stick kablosuz kulaklık için henüz maliyet, teknik ayrıntılar ya da satış / tanıtım tarihi gibi balakalar gizemine gözetiyor. Yalnızca çıkışın sene bitmeden yapılacağı aktarılıyor. Bu modelin Türkiye ’de resmi olarak satılması ise şimdilik pek muhtemel değil.

Üzerinden geçmek ismine kulak içi formunu benimseyen hemen yukarıyada görebileceğiniz Nothing Ear 1, ANC başka bir deyişle etkin hengame yasaklama özelliğine de sahip. Model üç değişik mikrofon üzerinden çalışan ANC sarihken bütün 24 saat batarya ömrü getiriyor. ANC kapatıldığı zaman ise kullanım zamanının 36 saate kadar çıktığı aktarılıyor. Bu sayılar bünyesinde 570 mAh batarya bulunan kablosuz şarj takviyeli hazne ile elde ediliyor. 10 dakikalık şarj ile 6 saatten fazla müzik neşeyi getiren Nothing Ear 1 kablosuz kulaklık, teknik olarak oldukça iddialı.

11.6 mm zinde sürücüleri ile ses niteliğinin yüksek olduğu bilinen kablosuz kulaklık, IPX4 sertifikasına ve otomatik takılma idrak etme özelliğine sahip. Saydamlık moduyla etrafınızda olan biteni iyi biçimde dinlemenize imkân tanıyan Bluetooth temelli Ear 1, iOS ve Android telefonlar ile ve aşırısıyla çalışabiliyor. Özel bir kayıp kulaklık bulma özelliğiyle gelen Ear 1, telefon görüşmesi için de etkin olarak kullanılabiliyor. Modelin hakimiyeti ise üzerinden dokunmatik olarak yapılabiliyor.

Nothing Ear Stick kablosuz kulaklık yanında bu da alakanızı çekebilir: Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 böyle üretilip test ediliyor

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.