AirPods Pro (2. nesil) Türkiye ’de satışa sunuldu

07.03.2023
3
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
AirPods Pro (2. nesil) Türkiye ’de satışa sunuldu

AirPods Pro 2, yeni AirPods Pro ya da AirPods Pro 2. nesil için Türkiye satışı bugün resmi olarak başladı.

2019 yılında hayatımıza giren AirPods Pro, 7 Eylül akşamında yenilendi. Apple ’ın büyük aktifliğinde karşımıza çıkan yeni AirPods Pro 2. nesil, genel tasarım çizgisini koruyor ve özellikle teknik altyapısındaki aktüellemeler ile öne çıkıyor. Yapılan analizlerde genel olarak çok hoşlanılan kablosuz kulaklık, bugün itibarıyla Apple ’ın resmî sitesinden elde edilebiliyor ve ürünü Türkiye ’de almak için 5.399 TL gibi yüksek bir fiyatın verilmesi gerekiyor.

Üzerinden geçmek ismine yeni 11 mm sürücüler üzerine kurulan 2. nesil, esasta yapılan geliştirmeler ile ilk versiyona oranla daha berrak ve derin ses verebiliyor. Yüksek pasif yalıtım getiren kulak içi kulaklık formunda planlanan ürün, Apple ’ın kendi sınıfında en iyi ses niteliğini sunan alternatifi olarak dikkat çekiyor. İlk versiyon gibi yalnızca beyaz renkte hazırlanan ürün, eforunu yeni geliştirilen yetenekli H2 harekâtçıdan alıyor.

H2 ile kablosuz ses aktarım kapasitesi artıyor, yeni sürücüler ile kulaklık artık çok daha yüksek bir ses performansı sunuyor. Uzamsal ses deneyimi geliştirilen kablosuz kulaklık, ANC yani faal hengame yasaklama mevzusunda da büyük oranda iyileştiriliyor. H2 ’den efor alan yeni sistem, AirPods Pro ’ya oranla bütün iki kat daha yüksek hengame yasaklama yapabiliyor. 

Nvidia DLSS 3 teknolojisi neden RTX40 serisine özel?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.