Razer, başta kablosuz kulaklık olmak üzere çok sayıda yeni ürün tanıttı

26.06.2023
51
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Razer, başta kablosuz kulaklık olmak üzere çok sayıda yeni ürün tanıttı

RazerCon 2022 aktifliği kapsamında Razer açılışı portatif reyin konsolu “Edge” ile yaptı. Ancak aşırısı da geldi.

Ayrıntılarına altta yer verdiğimiz Razer Edge portatif reyin konsolu, en çok dikkat toplayan alternatif oldu. Ancak işletme RazerCon 2022‘yi yalnızca bu ürünle geçirmedi ve karşımıza Hammerhead HyperSpeed kablosuz kulaklık ile çıktı. Hammerhead V2 ve Hammerhead Pro üzerine kurulan ürün, Xbox ile PlayStation geçimli iki değişik versiyona sahip. Konsollar yanında Bluetooth üzerinden başka makinelerle de bağlantı kurabilen ve çift bağlantı dayanağı ile gelen ürünler, kulak içi formunda ve yüksek ses niteliği vadediyor.

30 saate yakın batarya ömrü vadeden ürünlerden Xbox versiyonu siyah ve yeşil, PlayStation versiyonu ise siyah ile beyaz renklerde hazırlanmış gidişatta. İki model de kasım ayında 150 dolardan raflara çıkarılıyor. Bu arada işletmeden RazerCon 2022 ’de bir de kablolu kulaklık geldi.

Kafa üstü formunda hazırlanan mikrofona ve tavşan kulaklarına sahip Kraken Kitty V2 Pro, dolaysız olarak bayanlara hitap ediyor ve kasım ayında 200 dolardan satışa sunuluyor. Chroma RGB aydınlatmaya sahip ürün, 7.1 dijital ses veriyor ve 50mm TriForce Titanium sürücüler ile güçlü bir performans getiriyor.

RazerCon 2022‘de tanıtılan ürünlerden birisi de Razer Blue Screen oldu. Bir mavi renkli perde olan 160 dolarlık ürün, reyin yayıncılarının kendilerini fondan ayırmasına imkân tanıyor ve katlanabilir yapıda olduğundan kullanılmadığı zaman etrafta yer kaplamıyor.

Tanıtılan yeni ürünlerden bir ötekiyi ise Enki Pro Automobili Lamborghini Edition oyuncu koltuğu oldu. Razer Enki Pro ’nun otomobil devi Lamborghini ile kurulan ortaklıktan doğan versiyonu, turuncu renkte ayrıntıları merkeze alıyor ve 1.300 dolar maliyete sahip. Klasik Enki Pro 300 dolar daha ucuza satılıyor.

Razer Hammerhead HyperSpeed Xbox

Razer Hammerhead HyperSpeed PlayStation

Razer Kraken Kitty V2 Pro

Yeni pembe ürünler

Razer Blue Screen

Yeni renkler

Razer Axon Wallpaper PC uygulaması

Panerai Luminor Quaranta Razer Special Edition

Razer yalnızca bunlarla da kanaat etmedi. Misalin Kaira kulaklık ailesi için PlayStation lisansının alındığı duyuruldu, özellikle bayanların alakasını sürükleyen pembe ile beyaz renkli ürünlerin rakamı artırıldı ve karşımıza Panerai Luminor Quaranta Razer Special Edition çıkarıldı.

Saat markası Panerai ile ortaklık kuran Razer, Luminor Quaranta adlı saat için yeşil ayrıntılara sahip özel bir versiyon hazırladı. Bu saatin maliyeti açıklanmadı ancak klasik Luminor Quaranta saatin bütün 7 bin doların üstünde bir maliyeti bulunuyor.

İşletmeden son olarak Razer Axon Wallpaper adlı PC ’ye özel bir duvar kâğıdı uygulaması da geldi. Fiyatsız olarak burada elde edilebilen olan uygulama, kullanabileceğiniz çok rakamda alternatifi bir araya getiriyor.

Razer ürünleri yanında bu da alakanızı çekebilir: Katlanabilir yapıda hazırlanan olağanüstü televizyon: C Seed N1

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.