Skywell markası 15 markayı Türkiye ’den idareyecek

19.12.2022
16
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Skywell markası 15 markayı Türkiye ’den idareyecek

Skywell, Türkiye ’ye ehemmiyetli bir sorumluluk verdi. Markayı Türkiye ’de temsil eden işletme, 15 ülkenin distribütörlüğünü ve idaresini üstlendi.

Ürettiği elektrikli SUV modelleri uzunca bir süredir Türkiye ’de satılan Skywell markasını Türkiye ’de temsil eden Ulu Motor, HaberTürk ’te yer alan habere göre 15 ülkenin distribütörlüğünü ve idaresini üstlendi. Bu mevzuda bir açıklama yapan Skywell Türkiye CEO ’su Mahmut Ulubaş, “Bulgaristan ’dan itibaren Avusturya ’ya kadar olan hatta, aralarında Hırvatistan, Slovenya, Slovakya, Bosna Hersek, Makedonya, Arnavutluk, Gürcistan ve Çekya ’nın da olduğu toplam 15 ülkenin yönetimi ve distribütörlüğünü bize verildi. Skywell Europe ’un web sitesinin ve sosyal medyasının da idaresini artık biz yapacağız” dedi.

Makedonya ve Çekya ’da yerel distribütörleri belirlediklerini söyleyen Mahmut Ulubaş, yaptığı açıklama kapsamında “Süratle bu mevzudaki yapılanmamızı sürdürüyoruz. 2023 senesinin ilk 6 ayında oradaki distribütörlük görüşmelerini bitirip orada da Skywell satış ve satış sonrası sürecini Türkiye ’de yaptığımız gibi, aynı biçimde oturtup bu ülkelerde de satışa başlayacağız. Bu ülkelerdeki distribütör arayışlarımız devam ediyor” biçiminde konuştu.

Hepsine ek olarak mart ayında Türkiye ’de satışa başlayan markanın ilk senesinde 2 bin adedin üzerinde siparişe eriştiğini kaydolan Ulubaş, Türkiye çapındaki 8 adet olan satış noktalarını da 2023 ’te 20 ’ye çıkaracaklarını belirtti.

Skywell büyümesi yanında bu da alakanızı çekebilir: Corsair ’den bükülebilir OLED oyuncu monitörü

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.