Samsung ve Airbus arasında bütün 400 bin aygıtlık dev uyuşma

03.01.2023
3
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Samsung ve Airbus arasında bütün 400 bin aygıtlık dev uyuşma

Zorlu koşullara özel planlanan Galaxy uslu mahsuller özelinde Samsung ve Airbus arasında bütün 400 bin aygıtlık dev uyuşma imza atıldı.

Suya, toza ve darbelere karşı çok dayanıklı olan MIL-STD-810H sertifikasına sahip Samsung Galaxy XCover6 Pro ve Galaxy Tab Active 3 modelleri özelinde yapılan uyuşma kapsamında Airbus ’a 400 bin değişik makine sağlanacak. Devlet takviyeli olarak Airbus ve Capgemini merkezli doğan ortaklık kapsamında Airbus ’ın çalışanları Samsung ’un zorlu koşullara dayanıklı yeni nesil makineleri ile işlerini daha iyi yapabilir hale gelecek.

Samsung Electronics Fransa Firmadan Firmaya Mobil Tecrübe Bvefatı Direktörü, bu mevzuda şunları söyledi: “Airbus ’a bu kritik projede Samsung ’u emin bir ortak olarak seçtiği için teşekkür ederiz. Sağlamlaştırılmış mobil makinelerimizin yenilikçiliği, niteliği ve dayanıklılığı Airbus için bir seçim kriteriydi.”

Uyuşma kapsamında yer alan uslu telefon Galaxy XCover6 Pro, teknik olarak baktığımız zaman Gorilla Glass Victus+ ile korunuyor ve 6,6 inç 120 Hz FHD+ TFT LCD ekran üzerine kuruluyor. Galaxy XCover6 Pro modeli ise eforunu 6 nm yapım sürecinden çıkan Snapdragon 778G harekâtçıdan ve 6 GB RAM‘den alıyor.

128 GB dahili depolaması microSD üzerinden 1 TB kadar artırılabilen telefon, 5G ile WiFi 6E takviyelerine sahip ve önünde 13 megapiksellik bir selfie kamerası taşıyor. Arkada ise 50 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı kameraları bir araya geliyor.

Samsung ve Airbus ortaklığı yanında bu da alakanızı çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.