Netflix, savaş filmi Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok için resmi fragmanı paylaştı

13.05.2023
9
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Netflix, savaş filmi Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok için resmi fragmanı paylaştı

Popüler içerik servisi Netflix, dikkat toplayacak Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok isimli bir Biltihapçı Dünya Savaşı filmi yayınlayacak.

Milyonlarca insanın can verdiği Biltihapçı Dünya Savaşı odaklı Netflix filmi Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok için bugün yukarıyada izleyebileceğiniz resmi fragman paylaşıldı ve ona şu resmî açıklama ilave edildi: “Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok, Biltihapçı Dünya Savaşı ’nda Batı Cephesi ’nde savaşan genç bir Alman askerinin sürükleyici öyküsünü anlatıyor. Paul ve silah dostları, savaşın ilk baştaki coşkusunun siperlerde yaşamları ve birbirleri için savaştıkça nasıl çaresizliğe ve fobiye dönüştüğünü ilk elden tecrübeliyor. Rejisör Edward Berger imzalı film, Erich Maria Remarque ’ın aynı isimli dünyaca ünlü çok satan kitabından uyarlandı.

Peki Netflix ’in ekim karnesi nasıl? Üzerinden geçmek ismine ekim ayında kullanıcılarının karşısına birçok yeni dizi, film ve yeni sezon çıkarmayı sürdürüyor. Paylaşıma göre platforma 6 Ekim tarihinde Arkasıcı: Everest ve Nepal Zelzeleyi belgeseli, 7 Ekim tarihinde yerli içeriklerden Andropoz dizisi, The Midnight Club dizisi, Derry Girls dizisi 3. sezon, çocuklara müteveccih içerik Acayipgiller, Bir Katilin İfadeleri: Jeffrey Dahmer belgeseli ve Dünyanın En Şanslı Kızı filmi ilave edildi.

19 Ekim tarihinde platforma İyilik ve Makûsluk Mektebi filmi ilave edildi, 25 Ekim tarihinde Guillermo Del Torro ’s Cabinet of Curiosities dizisi, 26 Ekim tarihinde The Good Nurse filmi, 27 Ekim tarihinde çocuklara müteveccih Daniel Spellbound içeriği dahil edilecek, 28 Ekim tarihinde ise Big Mouth dizisi için 6. sezon ekranlara gelecek.

Netflix ’te hemen izleyecek hoş içerikler arıyorsanız buradaki haberimize göz atabilirsiniz. Netflix ’in son yarıyılda gündeme geldiği ehemmiyetli mevzulara ise dolaysız olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Netflix filmi Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok yanında bu da alakanızı çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.