İlk yerli Disney+ Türkiye dizisi “Kaçış” için tüm bölümler çıktı

09.04.2023
7
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
İlk yerli Disney+ Türkiye dizisi “Kaçış” için tüm bölümler çıktı

Disney+ Türkiye ilk yerli içeriği olduğundan ehemmiyet talep eden Kaçış dizisi için tüm bvefatların yayınlandığını duyurdu.

Disney+ Türkiye bu mevzuda yaptığı açıklamada şunları aktardı: “Üretimciliğini O3 Medya ve Same Film ’in üstlendiği, öyküsünü Engin Akyürek ’in kaleme aldığı, senaryosunu Ali Doğançay ’ın yazdığı ve rejisör koltuğunda Yağız Alp Akaydın ’ın oturduğu Disney+ ’ın ilk orijinal dizisi ‘Kaçış ’, 14 Haziran ’da yayınlandığı günden bu yana büyük alakayla takip edildi. Büyüleyici atmosferinin yanı gizeme, aksiyon ve gerilim dolu dakikalarla belleklere kazınan dizi, her hafta yayınlanan yeni bvefatıyla alaka odağı oldu.

Orta Doğu ’da yaşanan insanlık dramını etkileyici bir dille izleyiciye aktaran dizinin başrolünde Engin Akyürek yer alırken, kendisine kadroda İrem HelvacıoğluAziz Çapkurt, Onur BayLeyla TanlarAras Aydın, Levent Ülgen gibi başarılı adlar eşlik ediyor.

Kaçış; savaş resimcisi Mehmet ve değişik ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Dizide hudut ötesine saklıca geçen grubun bir baskın neticeyi radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, metamorfozları ve kaçış öyküleri coşku dolu bir dille anlatılıyor.

Araştırma ekibinin kurtulmak için vereceği zorlu çabayı anlatırken Orta Doğu ’da yaşanan insanlık dramına da değişik bir bakış açısı sunan ‘Kaçış ’ yayınlanan tüm bvefatlarıyla yalnızca Disney+ ’ta.”

Disney+ Türkiye için abonelik fiyatları aylık 34,99 TL ya da senelik 349,90 TL seviyesinde yer alıyor.  Disney+ azalarının izleyebileceği platforma özel içerikler arasında, üretimciliğini ve senaryoculuğunu Jon Favreau ’nun üstlendiği Star Wars içerikleri “The Book of Boba Fett” ve “The Mandalorian”ın yanı gizeme “Obi-Wan Kenobi” ve aşırısı yer alıyor.

Ayrıca, Marvel Studios dizileri “Ms. Marvel” ve “Loki”, Scarlett Johansson ’ın başrolünde bulunduğu “Black Widow” ve Simu Liu ve Awkwafina ’nın başrollerini paylaştığı Oscar adayı “Shang-Chi ve On Millete Efsanesi” filmleri de platformda izlenebilecek üretimler arasında bulunuyor.

Disney+ Türkiye çalışmaları yanında bu da alakanızı çekebilir: Motorola ’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.