Xiaomi 12T ve 12T Pro Türkiye ’de satışa çıktı

12.05.2023
3
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Xiaomi 12T ve 12T Pro Türkiye ’de satışa çıktı

Xiaomi 12T ve 12T Pro için Türkiye serüveni başladı, iddialı telefonlar Türkiye ’de de elde edilebilir hale geldi.

Tüm ayrıntılarına burada yer verdiğimiz Xiaomi 12T ve 12T Pro uslu telefon modelleri Türkiye ’de “ilk satış avantajı” kampanyası altında verilen hediye çekleri ile beraber satışa sunuldu. Türkiye ’de 12T için 8 GB RAM + 128 GB depolama özelinde 17.999 TL, 8 GB RAM + 256 GB depolama özelinde 19.999 TL, 12T Pro içinse 12 GB RAM + 256 GB depolama özelinde 22.999 TL verilmesi gerekiyor. Xiaomi ’nin burada yer alan resmî sitesi için geçerli kampanya hakkında ise şirket şunları aktarıyor: “Xiaomi 12T Pro satın alımında verilecek 2.000 TL bedelindeki hediye kuponu ve Xiaomi 12T satın alımında verilecek 1.500 TL bedelindeki hediye kuponu, kullanıcıya tesliminden itibaren 3 gün içerisinde geçerli olacaktır.”

Aktüel kur ve ödentiler sebebiyle maliyetleri düşük olmayan yeni telefonlardan özellikle 12T Pro öne çıkıyor. Bu telefon için de spesifik olarak kameraya odaklanılıyor. Telefonların kamera sistemi hakkında Xiaomi Türkiye kendisini şunları aktarıyor: 

“12T serisinin her iki modeli de kullanıcılara fantastik bir uslu telefon resimcilik tecrübeyi sunan profesyonel nitelikte kamera montajlarına sahip. Çığır açan ekipman ve Xiaomi tarafından geliştirilen suni zekâ algoritmalarıyla desteklenen profesyonel seviyede 200MP görüntüleme sistemine sahip 12T Pro, yüksek netlik, güçlü gece resimciliği ve süratli odaklama ile muhteşem görüntüler sunuyor.

Tüm bunlar, muhtelif değişik optimizasyonlarla birlikte, düşük ışık şartlarında veya süratli hareket eden nesneleri sürüklerken bile odağı kaybetmeden ince detayların tutulmasını sağlıyor. Kamera, aynı zamanda porte sürüklemek için ideal olan büyük 1/1.22″ sensör boyutunun özelliklerini kullanabilen sensör içi 2 kat yanaştırma özelliğine de sahip. Xiaomi ProCut ve Ultra burst ile 12T Pro, içeriği usluca kırpmaya ve oluşturmaya takviyeci oluyor.

12T, film imali yaratıcılığını ortaya çıkarmak için bütün çözünürlüklü 8K video kaydı dayanağına sahip. Xiaomi 12T ’nin kamera montajı 108MP profesyonel ana kamera, 8MP ultra geniş kamera ve 2MP makro kameradan oluşuyor. Üstün performans sağlayan düşük ışık özellikleri, zorlu etraflarda bile net ve parlak resim çekilebilmesine imkân tanıyor. “

Xiaomi 12T ve 12T Pro Türkiye satışı yanında bu da alakanızı çekebilir: Corsair ’den bükülebilir OLED oyuncu monitörü

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.