Xiaomi, yeni akıllı ürünlerinin üzerindeki örtüyü kaldırdı

06.06.2023
96
Okuma Süresi: 7 dakika
A+
A-
Xiaomi, yeni akıllı ürünlerinin üzerindeki örtüyü kaldırdı

Xiaomi 12T serisine ve Redmi Pad ’e ek olarak şirketten yeni bazı uslu ürünler geldi. Xiaomi ’nin ürün gamını büyümesini sürdürüyor.

Xiaomi, biraz evvel ayrıntılarına altta yer verdiğimiz Xiaomi 12T serisi ve Redmi Pad Android tablet modeli yanında Robot Vacuum X10+, Truclean W10 Wet Dry Vacuum Serisi, TV Q2 Serisi ’ni de tanıtı. İşletme yeni ürünler için kendisi şunları aktardı: “Son derece otomatik, olağanüstü paklik: Xiaomi Robot Vacuum X10+: Xiaomi ’nin robot süpürge serisinin en son üyesi Robot Vacuum X10+, paklik yapmayı ehemmiyetli miktarda basitleştiriyor. Uslu istasyona sahip makine, biriken çöpleri pakete boşaltabiliyor, paspas pedlerini temizleyebiliyor, su tankını yine doldurabiliyor, paspas bezini nemli tutabiliyor ve makinenin kullanılmadığı zamanlarda ıslamayı ve kokuyu önlemek için kendiliğindene kurutma operasyonu gerçekleştirebiliyor. Bu asıl otomasyon, her eve kusursuz bir paklik tecrübeyi getiriyor. 

Bu çok güzergahlı paklik makineyi, aynı zamanda her türlü zemin türünü temizleyebiliyor. 4.000Pa emiş gücüyle tüm toz parçacıklarını toplarken ultrasonik sensör halı idrak ettiğinde paspas kendini otomatik olarak yukarıya kaldırabiliyor.1 Çift dönüşlü paspas pedleri, inatçı zemin kirlerini çıkarmak için basınçlı paspas yapabilme kabiliyetine sahip. Bu çok güzergahlı paklik dostu, tek seferde tüm ev pakliğini yerine getirerek teknoloji meraklısı harcayıcıların yoğun bir iş gününden sonra zaman alan ve yineleyen ev işlerinden kurtulmalarına imkân tanıyor. 

Tescilli S-Cross AITM sistemiyle desteklenen Xiaomi Robot Vacuum X10+, paspasın paklik yolunun üzerinde yer alan tüm nesnelerden kaçınmasını sağlıyor. Makine, hedef tespiti için çift hatlı lazer ve RGB kamera ile birlikte geliyor. Robot Vacuum X10+, LDS destekli navigasyon sayesinde evin büyüklüğü ve konfigürasyonu ne biçimde olursa olsun bereketli bir paklik rotası planlayabiliyor. Siber güvenlik ve saklılık koruma standartları kapsamında TÜV Rheinland sertifikasına sahip makine üst düzey saklılık sunuyor.   

Xiaomi Truclean W10 Wet Dry Vacuum Serisi

Tek seferde asıl paklik: Xiaomi Truclean W10 Wet Dry Vacuum Serisi: Xiaomi ’nin ilk ıslak kuru elektrikli süpürge serisi olan Xiaomi Truclean W10 Wet Dry Vacuum Serisi, her eve kusursuz bir paklik tecrübeyi yaşatmak için özel olarak tasarlandı. Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum ve Xiaomi Truclean W10 Pro Wet Dry Vacuum olmak üzere el tipi iki değişik modele sahip olan seri, üstün süpürme, paspaslama ve ovma özellikleriyle öne çıkıyor.

Uslu leke idrak etme sistemiyle desteklenen yerleşik uyarlanabilirlik özelliği, aygıtın belirlenen toz ölçüsüne göre arınma eforunu otomatik olarak ayarlayabilmesine imkân tanıyor. Evcil hayvanlardan dökülen tüyleri ya da evcil hayvanların bıraktığı bir sıvı birikintisinin tek bir tıklamayla temizlenmesini sağlıyor.  

Her evin değişik olduğunu ve paklik söz konusu olduğunda benzersiz seçimlerin olduğunun farkında olan Xiaomi, bu sebeple harcayıcıların lüzumlarına uygun olarak seri kapsamında iki değişik model sunuyor. Öteki yandan Xiaomi Truclean W10 Ultra Wet Dry Vacuum, daha kapsamlı pakliğe imkân tanıyan 75 derece yüksek ısıda paklik moduyla donatıldı. Ayrıca, hepsi bir arada uslu istasyonuyla kendi kendini temizleyebiliyor, su doldurabiliyor ve otomatik olarak kuruyabiliyor.  

Truclean W10 Pro Wet Dry Vacuum, ulaşılması güç köşelere ve kenarlara sahip evler için ideal bir paklik dostu olarak öne çıkıyor. Makine, 90 derecelik ayarlanabilir kulpu sayesinde daha geniş alanları ve mobilyaların altını basitçe temizleyebiliyor. Özel olarak tasarlanan gezme yapmayan rulo biçimindeki fırçası ise pakliği daha da basitleştiriyor.  

Quantum teknolojisinin sevincini çıkarın: Xiaomi TV Q2 Serisi: Xiaomi ’nin yeni TV Q2 Serisi, 3 değişik boyutla gelen en son Quantum Nokta Ekran teknolojisi ile izleyicilere olağanüstü görüntü kalitesi sunuyor. 4K Ultra HD çözünürlüğe sahip üst düzey TV serisi, üstün görsel kalitesi için hareketli sahneler sırasında canlı, reele yakın renkler ve yumuşak geçişlerle görsel tecrübeyi öne çıkarıyor.

Xiaomi TV Q2 Serisi, görsel ve işitsel açıdan muhteşem ikili Dolby Vision IQ ve Dolby Atmos ’un yanı sıra etraf ışığı sensörleri sayesinde çevresel parlaklığı uslu bir biçimde idrak ederek görüntüde karşılık gelen ayarlamaları yaparken aynı zamanda kusursuz bir ses performansı sunuyor. Görsel ve işitsel tecrübeye önemseyen meraklılara sürükleyici bir sinema tecrübeyi yaşatıyor.  

Xiaomi TV serisinde bir ilk olan yerleşik Google TV sistemi, izleyicilere özel olarak seçilmiş içerikler ve sonsuz cümbüş kaynakları sunuyor. Seri, aynı zamanda Google Assistant ile uslu bir ev hakimiyet merkezi görevi görüyor ve hane ulusunun evin bazı bvefatlarını sesli komutlarla hakimiyet etmelerine imkân tanıyor. Seri ayrıca, evvelden yüklenmiş TV+ uygulamasıyla birlikte geliyor ve izleyicilere canlı yayınlardan gişe rekorları kıran üretimlere kadar çok kapsamlı içerik seçenekleri sunuyor. Lüzum dinlediğiniz her şey tek bir ekranda.”

Xiaomi tarafından bugün tanıtılan her ürünün Türkiye ’de satış olasılığı bulunuyor. Ancak henüz ürünlerin maliyetleri ya da Türkiye çıkış tarihleri hakkında verilmiş bir balaka bulunmuyor.

Xiaomi ürünleri yanında bu da alakanızı çekebilir: Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 böyle üretilip test ediliyor

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.