Disney+ orijinal dizisi “Ben Gri” için resmi fragman paylaşıldı

29.01.2023
15
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Disney+ orijinal dizisi “Ben Gri” için resmi fragman paylaşıldı

Disney+ orijinal dizisi Ben Gri için resmi fragman bugün yayınlandı. Şirket özel içerikleri ile ses getirmeyi sürdürüyor.

Bu özel içerik hakkında şirket kedisi şunları aktardı: “Yayınladığı güçlü içeriklerle isminden methiyeyle söz ettiren The Walt Disney Company ’nin dijital yayın platformu Disney+ ’ın Türkiye ’deki yeni orijinal dizisi ‘Ben Gri ’ 16 Kasım ’da tüm dünya ile aynı anda yayınlanacak. Şu ana kadar paylaşılan afiş ve tanıtımları ile seyircinin dikkatini sürükleyen ‘Ben Gri ’nin yeni tanıtımı yayınlandı. Başrolünde Timuçin Esen ’in yer aldığı dizi mutlu bir aile tablosuyla başlarken, öykü beklenmedik bir yere evriliyor. Kızının başına gelen hadiseleri çözmeye çalışan ünlü avukat Fuat Timuçin Esen eksantrik bir vakanın içine giriyor. İstemeden girdiği bu vakalar ise öyküyü gerilim ve coşku dolu yerlere çekiyor. 

İmalciliğini OGM Pictures ’ın üstlendiği ‘Ben Gri ’nin rejisör koltuğunda Yağmur Taylan ve Durul Taylan yer alıyor. Başrolünde Timuçin Esen ’in yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Ebru Özkan, Alican Yücesoy, Buçe Buse Kahraman, İlayda Akdoğan, Mücahit Koçak, Onur Bilge, Selin Kahraman gibi genç ve akılda adlar toplanıyor. 

Sanal influencer Alin ile tanışın!

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.