Yeni iPad modellerinin tüm yeniliklerini özetleyen resmi video paylaşıldı

15.05.2023
4
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Yeni iPad modellerinin tüm yeniliklerini özetleyen resmi video paylaşıldı

Apple dün akşam toplamda üç yeni iPad tanıttı. İşte bu modellerin tüm yeniliklerini özetleyen bir video paylaşıldı.

Apple dün akşam üstü ayrıntılarına burada yer verdiğimiz 10. nesil iPad ile ayrıntılarına burada yer verdiğimiz yeni iPad Pro modellerinin üzerindeki örtüyü kaldırdı. İşletme modelleri tanıtmak ismine bir faallik yapmadığı için, resmi basın bültenlerini paylaştıktan sonra üç aygıtı da özetleyen yukarıyada izleyebileceğiniz videoyu yayınladı. 8 dakika uzunluğundaki Türkçe altyazılı video, yeni ürünler hakkındaki tüm kilit ayrıntıları net olarak gözler önüne seriyor. Videoda Apple Pencil ’ın Pro ’lara özel getirilen uzaktan idrak etme sistemi de net olarak gösteriliyor.

Yeni tanıtılan temel model için “En gelişmiş iPad ürün serimizin bir parçası olarak tamamen yine planlanan iPad ’i sunmaktan coşku dinliyoruz.” açıklamasını yapan Apple Global Pazarlamadan Mesul Başkan Dayanakçısı Greg Joswiak, laflarına şöyle devam etti:

“Büyük 10.9 inç Liquid Ağ Tabaka ekran, güçlü A14 Bionic yonga, uzun kenarda konumlandırılmış ilk ön kamera, süratli kablosuz bağlantı, AKILB-C bağlantı noktası ve yeni Magic Keyboard Folio gibi inanılmaz aksesuarlarla geçimlilik özellikleriyle yeni iPad daha da bedelli, çok güzergahlı ve cümbüşlü.”

Yeni Pro ’lar için “Yeni nesil Pro, iPad ile yapabildiklerinizin hudutlarını zorlayarak daha fazla efor, çok doğrultululuk ve taşınabilirlikle fantastik bir iPad tecrübeyi sunuyor.” diyen Apple Global Pazarlamadan Mesul Başkan Dayanakçısı Greg Joswiak, laflarını şöyle sürdürdü:

“M2 yongadan efor alan yeni Pro inanılmaz bir performans sunuyor ve Apple Pencil ile tertemiz değmeden idrak etme tecrübeyi, ProRes video kayıt özelliği, süper süratli kablosuz bağlantı ve iPadOS 16 ’nın güçlü özellikleri dahil en gelişmiş teknolojileri kapsıyor. Onun gibi başka bir cihaz yok.”

Pro ’ların Türkiye başlangıç maliyeti 20.499 TL, basmakalıp modelin başlangıç maliyeti ise 11.299 TL seviyesinde yer alıyor. Ürünleri Türkiye satış tarihleri henüz belli olmuş değil.

Yeni iPad modelleri yanında bu da alakanızı çekebilir: Corsair ’den bükülebilir OLED oyuncu monitörü

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.