Yerli yerli Netflix içeriği “Kal” için resmi fragman paylaşıldı

03.03.2023
5
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Yerli yerli Netflix içeriği “Kal” için resmi fragman paylaşıldı

Geçtiğimiz hafta yeni bir yerli Netflix içeriği daha duyurulmuştu. İşte bu içerik “Kal” için bugün resmi fragman paylaşıldı.

Netflix tarafından yapılan bültene göre yeni yerli içerik Kal, 11 Kasım tarihinde ekranlara gelecek. İlk fragmanını yukarıyada izleyebileceğiniz merak uyandıran film için işletme şunu aktarıyor: “Kız dostu tarafından aniden terk edilen Semih, yaşamına devam etmek için umutsuzca çabalarken geçmişle yüzleşmeye başlar. Aşk ve ayrılık hakkında “biraz acayip” bir hikâye.” Dizi için daha evvel Dilan Çiçek Deniz, Burak Deniz, Berrak Tüzünataç, Dolunay Soysert, Ersin Arıcı, Şükran Ovalı ile Ceyda Düvenci gibi ünlü oyuncuları karşımıza getiren alttaki görselleri yayınlayan Netflix, yerli içerik için “Hatıralar bağımlılık yapar” mottosunu kullanıyor.

Peki Netflix ’in ekim karnesi nasıl? Üzerinden geçmek ismine ekim ayında kullanıcılarının karşısına birçok yeni dizi, film ve yeni sezon çıkarmayı sürdürüyor. Paylaşıma göre platforma 6 Ekim tarihinde Arkasıcı: Everest ve Nepal Zelzeleyi belgeseli, 7 Ekim tarihinde yerli içeriklerden Andropoz dizisi, The Midnight Club dizisi, Derry Girls dizisi 3. sezon, çocuklara müteveccih içerik Acayipgiller, Bir Katilin İfadeleri: Jeffrey Dahmer belgeseli ve Dünyanın En Şanslı Kızı filmi ilave edildi.

19 Ekim tarihinde platforma İyilik ve Makûsluk Mektebi filmi ilave edildi, 25 Ekim tarihinde Guillermo Del Torro ’s Cabinet of Curiosities dizisi, 26 Ekim tarihinde The Good Nurse filmi, 27 Ekim tarihinde çocuklara müteveccih Daniel Spellbound içeriği dahil edilecek, 28 Ekim tarihinde ise Big Mouth dizisi için 6. sezon ekranlara gelecek.

Netflix ’te hemen izleyecek hoş içerikler arıyorsanız buradaki haberimize göz atabilirsiniz. Netflix ’in son yarıyılda gündeme geldiği ehemmiyetli mevzulara ise dolaysız olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Hatıralar bağımlılık yapar. #Kal 11 Kasım ’da sadece Netflix ’te. pic.twitter.com/xYbZVIcB1A

— Netflix Türkiye @netflixturkiye October 17, 2022

Netflix imzalı Kal yanında bu da alakanızı çekebilir: OPPO ’nun hazırladığı esrarengiz telefon konsepti

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.