Mount & Blade II: Bannerlord için tam sürüm çıkışı yapıldı

07.05.2023
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Mount & Blade II: Bannerlord için tam sürüm çıkışı yapıldı

TaleWorlds Entertainment ’ın beğenilen rol yapma oyunu Mount & Blade II: Bannerlord bugün bütün olarak çıktı.

Mount & Blade II: Bannerlord, Playstation 4, Playstation 5, Xbox Series X/S, Xbox One, Xbox One X ve Xbox One S‘de piyasaya sürüldü. Konsol sürümleri arasında çözünürlük ve görünen asker sayısı açısından fark bulunuyor ancak genel görsel nitelik iyi seviyede yer alıyor. Şirketten yapılan açıklamaya göre Japonya ’da oyunun PlayStation sürümü 10 Kasım ’da çıkacak. Oyunun ayrıca Mart 2020 ’den bu yana erken ulaşımda olduğu PC versiyonu da bütün sürümüyle resmi olarak çıkışını yapıyor. Reyin hakkında bir açıklama yapan Ankara ’da kurulmuş reyin firması TaleWorlds Entertainment, şunları aktarıyor:

“Mount & Blade II: Bannerlord, geniş Kalradya kıtasında hakikatçi, coşku verici orta çağ savaşlarını derin ve karışık strateji öğeleriyle birleştiriyor. M&B: Warband ’daki hadiselerden 200 sene öncesini anlatan Bannerlord ’da Kalradya İmparatorluğu ’nun çöküşünü deneyimleyebilir, imparatorluğun vefatında ya da yaşamda kalmasında başrolü üstlenebilirsiniz.

Kıtanın anahtar kültürlerinden biltihapta mütevazı bir savaşçı olarak başlayıp güçlü bir lord, hatta bir kral olmak için sbağışlamalarda yükselerek kendi öykünüzü yaratabilirsiniz. Bir serüvenci veya tüccar, makûs ya da kahraman, adaletli bir lord veya gaddar bir tiran olun – isminizi Kalradya ’nın hikayesine yazın ve eskinin küllerinden yeni bir dünya yaratın.”

Oyunun çıkışını kendi cinsinde tüm zamanların en başarılı ve tesirli oyunlarından bkocaman olarak kabul edilen Mount & Blade serisinin hikayesinde ehemmiyetli bir km taş olarak göre TaleWorlds Entertainments, önümüzdeki aylarda aktüellemeler ve yeni içerikler almaya devam edecek olan reyin için bunun yolun sonu olmadığını belirtiyor.

Oyunun Steam merkezli PC maliyeti 349 TL seviyesinde yer alıyor ve dolaysız olarak buradan elde edilebiliyor.

Mount & Blade II: Bannerlord yanında bu da alakanızı çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.