The Witcher özelinde Henry Cavill için imza kampanyası başlatıldı

05.01.2023
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
The Witcher özelinde Henry Cavill için imza kampanyası başlatıldı

Merakla takip edilen The Witcher dizisinin kısa zaman evvel 4. sezon onayı geldi. Ancak bu sezonda Henry Cavill olmayacak.

Kaçıranlar için öncelikle bir özet geçelim. Genel olarak çok beğenilen The Witcher dizisinin şimdiye kadar iki sezonu çıktı. Şu an faal olarak üçüncü sezon çalışmaları süren dizi, dördüncü sezonu da kesin olarak görecek ancak dizinin dördüncü sezonunda Henry Cavill, “Geralt of Rivia” rolünü ünlü oyuncu Liam Hemsworth‘e devredecek. İşte bu gidişat fanları hiç ama hiç memnun etmiyor.

Bu surattan change.org üzerinde bir imza kampanyası başlatıldı. Bu kampanyanın başlığı ise süreci dolaysız olarak özetleyecek biçimde şöyle oldu: “Netflix: Henry Cavill ’i The Witcher olarak yakalamalı ve onun yerine yazarları değiştirmelisiniz.” Tertip Edilen imza kampanyasına haberi yayınladığımız saat itibarıyla 135 binden fazla imza geldi.

Bu arada bugün daha evvel dinlenmeyen bir ayrıntı da gündeme geldi. Söylendiği kadarıyla “Geralt of Rivia” rolü için Liam Hemsworth 2018 senesinde de düşünülmüştü. Bu açıdan Hemsworth ’nam tercihi dizinin yaratıcı ekibini çok zorlamadı, daha önceki sınamalar üzerinden rol süratli biçimde yeni sahibine aktarıldı. Bu gidişat rol için neden Hemsworth ’nam seçildiğini netleştirmiş oldu.

Peki Cavill tarafından alınan bu kararın artta bütün olarak ne yer alıyor? The Witcher dizisinde Geralt of Rivia rolünü üstlenmeyi dolaysız olarak Henry Cavill istedi. Zira Cavill, Witcher ’ın hem reyin Kendisi büyük bir PC fanı hem de kitaplarını yakından takip eden ve âleme dizi projesinden çok daha evvel hâkim olan bir oyuncu konumunda yer alıyor. Bu açıdan Cavill ’in projeye bakış açısı imaldeki öbür oyunculardan çok daha değişik bir seviyede yer alıyor.

İşte bundan dolayı Henry Cavill projenin kitaplar ve oyunlar özelinde harikulade olmasını istiyor. Ancak Netflix ve imal ekibi söylendiği kadarıyla bunu sunamıyor. Cavill ’in projenin ve içeriğin geldiği noktadan memnun olmadığı aktarılıyor. Cavill ’in bu gidişatı uzun zamandır dile getirdiği ve bilave ettiği geri dönüşü alamadığı söyleniyor.

The Witcher ve sürpriz Henry Cavill büyümesi yanında bu da alakanızı çekebilir: Bütün 2 bin beygirlik Ford Pro Electric SuperVan

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.