MMO oyuncularına özel yeni Razer Naga V2 Pro tanıtıldı

25.12.2022
4
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
MMO oyuncularına özel yeni Razer Naga V2 Pro tanıtıldı

Reyin ekipmanı pazarının en büyük adlarından Razer durmuyor. Bu sefer MMO oyuncularına özel yeni Razer Naga V2 Pro tanıtıldı.

En çok sattığı mahsullerin başında fare modelleri gelen Razer, bu taraftaki çözümlerini kuvvetlendirmeye devam ediyor. Yeni karşımıza çıkan Razer Naga V2 Pro da aktüellenen bir alternatif. Uzun zamandır yaşamımızda olan Naga, yanında çok rakamda özelleştirilebilir buton taşıyan bir fare. Çok fazla tuşa gereksinim dinleyen MMO oyuncularının klavyeye olan lüzumunu ciddi seviyede eksilten fare, hitap ettiği spesifik kitleyi memnun ediyordu. Yeni model ise kurulan altyapıyı daha da iyi hale getirdi.

Bu arada Razer bugün Razer Naga V2 Pro yanında daha geniş kitleye hitap eden Naga V2 HyperSpeed modelini de duyurdu. Naga V2 Pro modelini Naga V2 HyperSpeed modelinden değişik olarak manyetik olarak çıkarılabilen yan oturum ile planlayan Razer, burada 3 değişik oturum alternatifi sunuyor. Bir oturumda 2 büyük buton, ötekisinde 6 buton, ötekisinde ise isteğe bağlı olarak kullanılabilen 12 değişik buton yer alıyor. Naga V2 HyperSpeed ise dolaysız olarak 12 özelleştirilebilir yan buton oturumu ile geliyor.

Naga V2 Pro modelini HyperScroll tekerlek ile donatan şirket, iki farede de Bluetooth ile 2.4Ghz bağlantı kullanıyor ve yüksek hassasiyet sunan 30K DPI Focus Pro sensöre yer veriyor. Naga V2 Pro ’da şarj edilebilir batarya kullanan işletme, daha ucuz Naga V2 HyperSpeed modeline standart Anadolu Ajansı batarya ile efor veriyor.

Yeni oyuncu faresi için konuşan Razer ’ın PC Reyin Bvefatı Başkanı Chris Mitchell, “Razer Naga fare tezsi; modülerlikleri, özelleştirilebilirlikleri ve elastiklikleri sayesinde MMO oyunlarının kralları olarak kabul ediliyor” dedi ve ilave etti: “Daha fazla kaydırma tekerleği özelleştirme alternatifi, kablosuz şarj geçimliliği ve birçok başka yükseltmeyle Naga V2 Pro, Razer MMO fare serisinin mirasını sürdürmeye hazırlanıyor.”

Naga V2 Pro 180 dolar maliyet yaftasıyla, Naga V2 HyperSpeed ise 100 dolar maliyet yaftasıyla 10 Kasım 2022 tarihinde satışa sunuldu. İki fare modeli de yüksek olasılıkla ileride Türkiye pazarına gelecektir.

Razer Naga V2 Pro ve Razer Naga V2 HyperSpeed yanında bu da alakanızı çekebilir: Franky Zapata ’dan yeni hava taşıtı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.