Elon Musk, “Yanmış Saç” parfümü ile 2 milyon doları gördü

20.06.2023
0
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Elon Musk, “Yanmış Saç” parfümü ile 2 milyon doları gördü

Elon Musk, sahibi olduğu firmayı Boring Company üzerinden “Yanmış Saç” ismi verilen bir parfüm satışa sunmuştu.

Boring Company işletmesi üzerinden satışa çıkarılan “Yanmış Saç” ismine sahip parfüm, Elon Musk tarafından yapılan açıklamaya göre 20 bin satış sayısını geride bıraktı. Satış sayfası burada yer alan 100 dolarlık parfümden dün 10 bin şişe sattıklarını duyuran Musk, bu şık bir sırça şişeye sahip parfüm ile şimdiden 2 milyon dolardan fazla kazanç elde etti. Bu parfüm için “Dünya üzerindeki en hoş koku!” açıklamasını yapan Musk, dalga geçmek emeliyle Twitter ’dan “Lütfen parfümümü alın ki ben de Twitter alabileyim.” paylaşımını yayınladı. Musk biliyorsunuz geçtiğimiz ay Twitter ’ı satın alacağını duyurmuş, ardından bundan bırakmış, geçtiğimiz hafta ise alımı tamamlayacağını söylemişti.

Daha evvel de aktardığımız gibi Elon Musk ve Boring Company bundan evvel asıl bir Flamethrower satışını yapmasıyla çok ses getirmişti. Silahın adını daha sonra bazı gümrük meseleleri sebebiyle Anekdot a Flamethrower olarak değiştiren Musk, 500 dolarlık silahıyla interneti sallamıştı.

Temelde bir airsoft silahının alev çıkartabilecek biçimde modifiye edilmiş hali olan Anekdot a Flamethrower, legal limitler sebebiyle fazla büyük bir alev vermiyordu. Bu hali hazırda zaman zaman gündeme gelen silahta yurt dışında çok sayıda satıldı.

20,000!!

— Elon Musk @elonmusk October 13, 2022

Elon Musk parfümü yanında bu da alakanızı çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.