Epic Games Store, iki yeni ücretsiz oyun veriyor [6 Ekim]

11.06.2023
5
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Epic Games Store, iki yeni ücretsiz oyun veriyor [6 Ekim]

Epic Games Store tarafından iki yeni ücretsiz reyin geldi. İşletme verdiği oyunlar ile bütçesi kısıtlı oyuncuları sevindirmeyi sürdürüyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen ilk yeni imal, daha evvel 17 TL ’ye satılan Rising Hell oldu. Reyin için işletme şunları açıkladı: “Yoluna çıkan kana susamış iblis sürüleriyle savaş ve cehennemden kaçmaya bak. Bir yandan da yeni şahsiyetlerin ve maharetlerin kilidini açarak, rastgele oluşturulmuş ve sürekli değişen cehennemde kaos yarat! Heavy metal müzikler ve pikselli delilik eşliğinde korkutucu cehennemin derinliklerinden kaçacaksın.

Böceklerin istila ettiği Beelzebub ’s Lair ’la ve ilginç mahlukatlarla, baş düşmanlarla ve canlı tuzaklarla dolu başka cehennem çukurları karşına çıkacak. Zincirleme kombinasyonlar, zıplama manevraları ve beceri geliştirme, bu adrenalin yüklü dikey platform oyununda cehennemden çıkman için çok ehemmiyetli.”

İşletme tarafından verilen bir öteki reyin ise Slain: Back From Hell oldu. Bu reyin içinse şunlar aktarıldı: “Slain: Back From Hell. Heavy metal temalı, bulmacalı ve kanlı bir Arcade savaş tecrübeyi. Etkileyici görseller ve klasik oynanış stili, hayran kalacağın metal reyin müziği ile bir arada. Altı ölümcül hükümdarı alt ederek lanetlenmiş altı diyarı serbestliğine kavuşturmayı arzulayan, Gotik Dünya ’nın kader mahkûmu Bathoryn ’in kaderi senin elinde.”

Epic Games Store tarafından 13 Ekim tarihinde ise ToeJam & Earl: Back in the Groove oyunu ücretsiz olarak verilecek.

Sürekli olarak verdiği ücretsiz oyunlar ile özellikle bütçesi limitli olan Türkiye ’deki oyuncuları çok memnun etmeye devam eden Epic Games, reyin marketinde ücretsiz imaller yanında öteki oyunlar için kumpaslı olarak büyük indirimler de yapmayı sürdürüyor. Bu arada elbette Steam tarafı da boş durmuyor. Steam da ciddi indirimler yanında zaman zaman hoş oyunlar ücretsiz olarak dağıtıyor.

Ücretsiz Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da alakanızı çekebilir: OPPO ’nun hazırladığı tuhaf telefon konsepti

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.