Kendini temizleyebilen iRobot Roomba s9+ yeni kabiliyetlere kavuşuyor

24.11.2022
4
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Kendini temizleyebilen iRobot Roomba s9+ yeni kabiliyetlere kavuşuyor

Kısa bir müddet evvel Amazon tarafından satın alınan iRobot yeni özellikleri kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Türkiye ’de bir vakittir satışta olan iRobot Roomba s9+, iRobot OS aktüellemesiyle çeşitlik yenilikler sunmaya başladı.

Son aktüellemeler ile Roomba s9+ uslu robot süpürge artık sesli komutlarla hakimiyet edilebiliyor. Kullanıcılar seçilen odaların pakliği için Siri kısayolları oluşturabiliyor ve oturma odasının arınılması için sesli olarak yönlendirilebiliyor. Çocuk ve ecil hayvan kilidi ise uygulama üzerinden faal hale getiriliyor.  iRobot OS sayesinde Roomba s9+, kullanıcıların paklik alışkanlıklarını biliyor ve uygulama aracılığıyla kumpaslı paklik teklifleri sunuyor. Mevsim geçişleri ve evcil hayvanların tüy dökme mevsimlerinde artan paklik gereksinimi ile programda tertip etme öneriyor. “Konuttan böldüğümde pakle” özelliği sayesinde, onay verilirse kullanıcı konuttan çıktıktan sonra pakliği başlatıp eve döndüğünde ise bitiriyor. Roomba s9+ uslu robot süpürge konutu arındıktan sonra kendi toz haznesini de arınıyor.

iRobot Roomba s9+ modelinin Türkiye maliyeti ne kadar?

Robot süpürgede paspas özelliği olmasa da iRobot tarafından satışa sunulan Braava jet m6 modelini seçim edebilirsiniz. Imprint Link teknolojisi sayesinde, Roomba s9+ uslu robot süpürge süpürme harekâtını bitirdikten sonra Braava jet m6 robot paspasa otomatik olarak bir yönerge yolluyor ve böylece Braava robot paspas silme operasyonuna başlıyor. Robot süpürgenin Türkiye ’deki maliyeti 28.999 TL, paspas süpürgenin maliyeti ise 12.999 TL.

Alakanızı çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.