Microsoft Office, artık tamamen Microsoft 365 halini alıyor

20.06.2023
2
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Microsoft Office, artık tamamen Microsoft 365 halini alıyor

Microsoft, bültenlerine bir yenisini daha ilave etti. Yapılan mutasyon ile Microsoft Office, Microsoft 365 halini alıyor.

Microsoft, 30 senelik bir yarıyılı geride bırakıyor ve yakında Microsoft Office yerine artık tamamen Microsoft 365 ismini kullanacaklarını duyuruyor. Yeni yarıyılda Excel, Outlook, Word ve PowerPoint gibi efsaneleşmiş adlar kalmaya devam edecek, yalnızca çatının ismi değiştirilmiş olacak. Buna rağmen “Office” ismi bir vakit daha şirketin bazı müessesesel satış kolilerinde olmayı sürdürecek. Bu yeni adım hakkında işletme, “Son birkaç sene içerisinde Microsoft 365 en üst seviye üretkenlik kutumuz haline geldi. Bu sebeple Microsoft 365 ’deri en iyi biçimde faydalanmanıza destekçi olacak bir tecrübe oluşturuyoruz.

Önümüzdeki aylarda Office.com, Office mobil uygulaması ve Windows için Office uygulaması yeni bir simge, yeni bir görünüm ve daha da fazla özellik ile Microsoft 365 uygulaması haline gelecek.” açıklamasını geçiyor.

Microsoft, yeni Surface bilgisayar modellerini ve aşırısını tanıttıMicrosoft, Windows ’a iCloud resim entegrasyonu getiriyor

Microsoft, “365” takısını gerçeğinde uzun zamandır kullanıyor. Hatta işletme 2020 senesinde Office 365 aboneliğini Microsoft 365 haline getirmişti. Şirketin “Office” kutuyu hali hazırda en çok kullanılan yazılım kutuları arasında yer alıyor. İşletmelerin olmazsa olmazı olmayı sürdüren aile, uzun vakittir çok kullanışlı ve hepsinden ehemmiyetlisi fiyatsız web versiyonlarına da sahipler.

Microsoft Office ve Microsoft 365 adımı yanında bu da alakanızı çekebilir: Franky Zapata ’dan yeni hava taşıtı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.