Wi-Fi 6 ve Mesh destekli erişim noktası: TP-Link Omada EAP670

05.06.2023
8
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Wi-Fi 6 ve Mesh destekli erişim noktası: TP-Link Omada EAP670

TP-Link, müesseselere müteveccih geliştirdiği yeni Wi-Fi çözümünü satışa sundu. TP-Link Omada EAP670 olarak adlandırılan ulaşım noktası, çok yüksek bağlantı sürati vadediyor. Yüksek performans dışında güçlü güvenlik özelliklerine sahip olan aygıt çift bağlantı takviyesiyle geliyor.

Her iki byeminde toplam 5.400 Mbps sürate ulaşabilen TP-Link Omada EAP670 yüksek süratin yanı gizeme aynı anda çok rakamda aygıta destek verebiliyor. Otel, AVM ve mektep gibi iş civarları için geliştirilen ulaşım noktasında Wi-Fi 6 özelliği de bulunuyor. Aygıt bünyesinde btemizlettiği özelliklerle daha az asalak ve daha düşük gecikme vaktiyle Wi-Fi performansını yükseltiyor. Omada Mesh teknolojisine de destek veren aygıt, değişik ulaşım noktalarıyla çok kolay eşleşiyor. Ağa bağlı şahıslar hareket halindeyken, en uygun ulaşım noktasına otomatik olarak bağlanıyor ve bu geçişi sezmiyor. Otomatik kanal tercihi ve efor ayarı özelliği olan EAP670, tavana veya duvara kolay bir biçimde monte edilebiliyor. Yüzde 100 bulut tabanlı Omada SDN bulut idare yazılımı yardımı olan aygıt, her yerden yönetilebiliyor.

Müesseselere hitap eden ulaşım noktası: TP-Link Omada EAP670

Omada ivedisi tüm ağ mahsulleri tek bir noktadan Omada SDN üzerinden sorgulanıp, tüm ayarları yapılabiliyor. Bu da müesseselere satın alma sonrası maliyet açısından büyük avantaj sunuyor. EAP670, aynı zamanda çok güçlü güvenlik özelliklerine sahip ve tüm ağı ve ağa bağlananları gözeten bir ağ oluşturuyor. Makinenin Türkiye ’deki maliyeti ise 5.558 TL.

İlginizi çekebilir: L ’Oreal işletmesinden 2023 ’te gelecek konutta saç boyama makineyi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.