The Mandalorian 3. sezon için ilk fragman geldi

30.03.2023
5
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
The Mandalorian 3. sezon için ilk fragman geldi

Disney ’in çok hoşlanılan Star Wars dizisi The Mandalorian için 3. sezon fragmanı geldi. Ayrıca Andor için de yeni bir fragman yayınlandı.

2023 içerisinde Türkiye ’de de sarih olan Disney+ platformunda izlenebilir olacak son yarıyıldaki en popüler Star Wars içeriği The Mandalorian için 3. sezon fragmanı geldi. Henüz izlemeyenler için burada yeni sezonu hakkında spoiler vermek istemediğimiz içerik, ikinci sezonda bırakılan serüveni devam ettirecek ve izleyicileri Star Wars aksiyonuna sonuna kadar doyuracak gibi görünüyor.

Burada kısa zaman evvel bir öteki Disney+ platformunda yayınlanacak Star Wars dizisi Andor için de alttaki fragman yayınladı. Çok hoşlanılan filmlerden Rogue One ’ın evvelinde geçecek olan dizi, 2023 ’e kalmayacak hemen 21 Eylül tarihinde ekranlara gelecek. Dizinin her bvefatı haftalık olarak ekranlara gelecek.

Star Wars tarafından bugün yeniden Disney+ platformda yayınlanacak Tales Of The Jedi içeriği için de bir fragman geldi. 26 Ekim tarihinde ekranlara geleceği açıklanan animasyon içeriği, Star Wars âleminin gerçekten oldukça başarılı animasyon fihristini genişletecek. Dizide birçok tanıdık ve oldukça ehemmiyetli şahsiyet karşımıza çıkacak.

Özel içeriklerini süratle artıran Disney+, Türkiye ’de süratli olarak büyüyor ve yerli içeriklere yatırım yapmayı da sürdürüyor.

The Mandalorian 3. sezon ve aşırısı yanında bu da alakanızı çekebilir: Franky Zapata ’dan yeni hava vasıtayı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.