Suya dayanıklı ve 2K çözünürlüklü dış mekan kamerası: Anker eufy Security Solocam L40

27.02.2023
2
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Suya dayanıklı ve 2K çözünürlüklü dış mekan kamerası: Anker eufy Security Solocam L40

Anker yeni güvenlik kamerasını Türkiye ’de satışa sundu. Anker eufy Security Solocam L40 olarak adlandırılan kamera 2K çözünürlük yardımıyla geliyor. Bu sayede ayrıntılı görüntü aktarımı yapabilen kamerada ultra duyarlı hareket dedektörü bulunuyor.

Bataryayı bütün olarak şarj edildiğinde 120 güne varan bir kullanım tecrübeyi vadeden kamera suni zihin ile insan idrak etme teknolojisine sahip. Anker ’in Eufy Security uygulamasıyla geçimli olan eufy Security Solocam L40 aylık fiyatı olmayan yerleşik depolamasıyla da göze çarpıyor. 600 lümen spot ışığını da bünyesinde btemizleten eufy Security Solocam L40 bu sayede düşük ışık şartlarında da kullanılabiliyor. Gelişmiş renkli gece görüşüyle birlikte geceleri aydınlatabilen kamera kullanıcılara gerektiğinde ihtar bildirimi yolluyor. Güvenlik kamerası kullanıcıların kendi uslu idrak etme bölgelerini ayarlamasına ihtimal tanıyor. Suni zihin özelliği sayesinde yanlış ihtar bildirimlerini eksilten kamerada alarm özelliği de mevcut. 90 dB sireni ve yanıp sönen spot ışığıyla da dikkat toplayan kamera Google Asistan ve Alexa gibi sesli asistanlarla da geçimli. Bu sayede kullanıcılar güvenlik kamerasını sesli olarak da kullanabiliyor.

Anker eufy Security Solocam L40 suya dayanıklı mı?

IP67 sertifikasına da sahip olan kamera bu sayede yağmurlu etraflar için de uygun. 128 bit askeri seviyede şifreleme ile korunan 8 GB tehlikesiz yerel depolama, güvenlik kameranın kayıtlarını dijital hırsızların elinden uzak yakalıyor. Özellikleriyle dikkat toplayan kameranın Türkiye ’deki maliyeti ise 2.999 TL.

Alakanızı çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.