Sesle hakimiyet edilebilen Mesh sistemi: TP-Link Deco S7

18.01.2023
10
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Sesle hakimiyet edilebilen Mesh sistemi: TP-Link Deco S7

TP-Link, Deco Mesh sistemlerine bir yenisini daha ilave etti. Ailenin yeni abonesi TP-Link Deco S7 öbür Deco modelleri gibi kolay kurulup kullanılıyor. Yeni seri tüm evi içeren bir Mesh ağı oluşturuyor.

Türkiye ’de satışa sunulan aygıt, iki ve üç birim olarak satın alınabiliyor. Tek olarak da temin edilebilen Mesh çözümü 100 aygıta kadar bağlantı yardımı sağlıyor. Çift byemin özelliğiyle dikkat toplayan makinede toplamda 1.900 Mbps sürate ulaşabiliyor. Aygıt, 3×3 MU-MIMO teknolojisi sayesinde aynı anda daha fazla aygıta destek verebiliyor. Her bir Deco S7 biriminde 3 ’er adet Gigabit Ethernet girişi bulunuyor. Böylece birimler modem/router ’a veya istenirse birbirlerine kablo ile yüksek süratte bağlanabiliyor. Ev ağına yalnızca kablo ile bağlanabilen uslu TV, PC, reyin konsolu gibi makineler de Gigabit süratte ağa erişebiliyor. Girişler hem WAN hem LAN bağlantı için kullanılabiliyor. Girişler bununla birlikte Deco S7 ’lerin ulaşım noktası olarak da işlev görmesini sağlıyor. Yönlendirici modu yanı gizeme ulaşım noktası modu ile kablolu ağı kablosuz hale getirebiliyor.

TP-Link Deco S7 modelinin maliyeti ne kadar?

iOS ve Android destekli Deco uygulaması üzerinden kolayca kurulan Deco S7, yeniden bu uygulama üzerinden kolayca yönetilebiliyor. Davetli ağının kurulmasını da muhtemel kılan aygıt, çocukların internet ulaşımını sorgulamaya da ihtimal tanıyor. Alexa desteğine de sahip olan aygıt bu sayede sesli olarak da hakimiyet edilebiliyor.
– 3 ’lü kutu: 190 dolar
– 2 ’li kutu: 130 dolar
Tek birim: 66,50 dolar

Alakanızı çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.