The Witcher 3 Wild Hunt için yeni jenerasyon güncellemesi çok yakında çıkıyor

29.11.2022
10
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
The Witcher 3 Wild Hunt için yeni jenerasyon güncellemesi çok yakında çıkıyor

Çok sevilen oyunlar arasında yer alan The Witcher 3 Wild Hunt için uzun zamandır bilave edilen yeni jenerasyon güncellemesi çok yakında çıkıyor.

Milyonlarca fana sahip olan The Witcher 3 Wild Hunt, 14 Aralık tarihinde grafiksel olarak sınıf sıçrayacak. Oyunun sahipleri için bu tarihte bir yeni jenerasyon güncellemesi yayınlanacak ve böylece reyin PS5, Xbox Series X / S ile PC ’de daha evvel hiç olmadığı kadar hoş gözükür hale gelecek. Çıkış evvelsinde yaptıkları akıcılığı da artıracak aktüellemeden görüntüler paylaşacaklarını belirten şirket, bu sayede sevilen oyunu yine gündeme getirecek, halen almayanlara Wild Hunt ’ı satın almaları için güçlü bir neden daha verecek.

The Witcher, The Witcher 2: Assassins of Kings ve The Witcher 3: Wild Hunt sonrasında karşımıza çıkacak yeni The Witcher oyunu da kısa süre resmi olarak duyurulmuştu. CD Projekt Red tarafından yapılan ve şimdilik erken geliştirme aşamasında olan reyin için halen çok fazla ayrıntı verilmiyor.

Şirket sadece oyunun kendi reyin motorları REDengine yerine Unreal Engine 5 ile geliştirileceğini aktarıyor. Bu ayrıntı oyunun grafiksel olarak olağanüstü iyi olacağı anlamına geliyor. Hatta Unreal Engine 5 reyin motoru özelinde motorun geliştiricisi Epic Games ile beraber çalışacaklarını da söyleyen CD Projekt Red, bu açıdan etkileyici büyüklükte bir sarih dünyada görsel gösteri sunacak izlenimi oluşturuyor.

Şimdilik yeni reyin için bir tarih de verilmiyor. Ancak işletmeye milyonlarca dolar para kazandıran serinin yeni üyesi kesinlikle 2022 ’de gelecek bir imal konumunda yer almıyor. Bu oyunun 2023 senesinde çıkması da şimdilik pek olası görünmüyor. İmal için şimdilik 2024 ya da 2025 senesine işaret ediliyor.

The Witcher 3 Wild Hunt yaması yanında bu da alakanızı çekebilir: Sony ’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.