Netflix, yerli içerik Cici için resmi fragmanı paylaştı

29.11.2022
14
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Netflix, yerli içerik Cici için resmi fragmanı paylaştı

Netflix, yerli içerik mevzusunda adımlarına devam ediyor. Bu sefer Cici içeriği için resmi fragmanı paylaşılmış vaziyette.

Acı bir kaybın ardından köyden kente göçen bir aileyi 30 sene sonra daha önceki konutlarında yine bir araya getiren yeni Netflix içeriği Cici, 27 Ekim ’de tüm dünyayla aynı anda platforma ilave edilecek. Resmi fragmanını yukarıyada izleyebileceğiniz bu içerik için işletme kendisi şunları aktardı: “Oyuncu kadrosunda Ayça Bingöl, Fatih Çoğalman, Funda Eryiğit, İncinur Daşdemir, Nur Sürer, Okan Yalabık, Olgun Şimşek, Şevval Balkan ve Yılmaz Erdoğan gibi güçlü adları buluşturan Cici, acı bir kaybın ardından köyden kente göçen bir ailenin takribî 30 sene sonra daha önceki konutlarında buluşmasını mevzu alıyor.

Senaryoculuğunu ve rejisörlüğünü Berkun Oya ’nın üstlendiği filmde aradan geçen uzun senelerden sonra asıllaşan bu buluşmayla birlikte bastırılmış duygular ve gizemler ortaya çıktıkça daha önceki yaralar yine açılıyor.”

Netflix ’in Türkiye ’deki abone rakamı son zamlardan sonra yüksek olasılıkla süratle düşüyor ancak bu işletmenin yerli yatırımları sürdürmesini yasaklamıyor. Bu arada biliyorsunuz Disney+ için de birçok yerli içerik karşımıza çıkarılıyor. Türkiye ’de sağlam bir rekabete girişen iki dev ada basmakalıpta HBO da katılacaktır. Ancak işletme küresel yine yapılanma kapsamında HBO Max ’in Türkiye serüvenini rafa kaldırdı.

Netflix ve Cici içeriği yanında bu da alakanızı çekebilir: DJI imzalı yeni drone modeli

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.