Togg, bu sefer Hopi ile iş birliği yaptıklarını duyurdu

07.05.2023
7
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Togg, bu sefer Hopi ile iş birliği yaptıklarını duyurdu

Yeni nesil yerli otomobil modellerinin arttaki ad Togg, bu sefer Hopi ile iş birliği yaptıklarını duyurdu.

Togg, yerli ve yabancı değişik firmalar ile gelecek ortaklıkları kurmayı sürdürüyor. Twitter ’dan duyurulan Hopi odaklı yeni iş birliği hakkında ise şunlar aktarılıyor: “Şahsileştirilmiş uslu aygıt tecrübeyi ile kullanıcı hayat stili ve zevklerine uygun kampanyaların rehberliğini yapan Hopi ile efor birliği yaptık. Togg uslu makinelerimize Hopi hizmetlerini entegre ederek kullanıcılara hatasız bir tecrübe yaşatacağız.”

Bundan evvel Trendyol ile ortaklık kurulmuştu: “Yeni Lige Yolculuk ’ta kullanıcı tecrübesini üst seviyeye taşımak, sürekli bir tecrübe sağlamak için Trendyol ile iş ortaklığı gaye mektubu imzaladık. Bu iş birliğinin hayata geçirilmesiyle kapıdan kapıya e-ticaretin yanı gizeme, kapıdan Togg uslu aygıta, Togg uslu makineden rota olarak belirlenen adrese gibi alternatifler ortaya çıkacak.”

Daha evvel Trugo özelinde Shell ile ortaklık heyetti: “Shell ile Türkiye ’deki tüm elektrikli vasıta kullanıcılarına sürekli tecrübe sunmak üzere stratejik iş birliğine imza atıyoruz. İş birliği kapsamında 600 ’den fazla yüksek performanslı Trugo şarj aygıtı 81 şehirdeki 400 #Shell noktasında kullanıcılarla buluşacak.”

Geçtiğimiz hafta Turkcell ile bir iş birliği yapıldı: “Kurucu ortaklarımızdan Turkcell ’in yeni nesil ödeme platformu paycell ile mobilite ekosistemimize yenilikçi ödeme sistemleri ve dijital finansal çözümleri entegre etmek için stratejik iş birliğine imzalaydık.”

Geçtiğimiz aylarda başla ortaklıklar da olmuştu: “Türkiye ’nin küresel yazılım firmayı Etiya ile kullanıcılarımıza sunacağımız şahsileştirilmiş, sürekli ve benzersiz tecrübenin altyapısı olan dijital platformu birlikte geliştirmek üzere iş birliğine imzalaydık. 

Kullanıcı tecrübeyi alanında suni zeka yardımlı çözümler üreten SMART_iX ile yaptığımız stratejik iş birliğiyle mobilite ekosistemimizi genişletiyor, “Uslu Yaşam” hizmetlerimizin tehlikesiz, süratli ve etraf arkadaşı olmasını sağlıyoruz.

BlindLook ’un “Herkes için erişilebilir bir dünya” gayesine ortak oluyor, kullanıcı odaklı yaklaşımla geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerimizi BlindLook ’un ses odaklı erişilebilirlik teknolojisiyle adım adım manisizleştiriyoruz!

Şahsileştirilmiş uslu aygıt tecrübeyi ile kullanıcı hayat stili ve zevklerine uygun kampanyaların rehberliğini yapan #Hopi ile efor birliği yaptık.#Togg uslu makinelerimize Hopi hizmetlerini entegre ederek kullanıcılara hatasız bir tecrübe yaşatacağız.

Togg <

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.