Türkiye fiyatı duyurulan Gigabit hız sunan yönlendirici: Mercusys MR30G

09.06.2023
2
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Türkiye fiyatı duyurulan Gigabit hız sunan yönlendirici: Mercusys MR30G

TP-Link ’in bütçe arkadaşı ağ markası Mercusys, yeni yönlendiricisini satışa sundu. Mercusys MR30G, hem kablosuz hem de kablolu tarafta yüksek bağlantı süratlerine erişiyor. Yüksek süratle birlikte geniş kapsama alanı da sunan IPTV destekli aygıt 802.11ac Wi-Fi standardıyla geliyor.

Toplamda 1.200 Mbps kablosuz sürate ulaşabilen Mercusys MR30G modelinde bununla birlikte Gigabit bağlantı noktaları da mevcut. Çift kanallı aygıt, 5 GHz byemininde 867 Mbps, 2.4 GHz byemininde ise 300 Mbps kablosuz süratlere sahip. Yönlendiricide bununla birlikte MU-MIMO teknolojisi de bulunuyor. Bu sayede daha fazla aygıta bağlantı yardımı sağlayan aygıt, ağ bereketliliğini artırıyor. Wi-Fi kapsama alanını da genişleten yönlendirici üzerinde dört adet 5 dBi ’lik anten bulunuyor. Bu güçlü antenler ve hüzmeleme teknolojisi sayesinde standart bir evin her yerinden Wi-Fi ’a erişmek olası oluyor. Yönlendirici üzerinde 3 adet Gigabit bağlantı noktası yer alıyor. Gigabit süratte bağlantı noktası sunulması hem kablosuz hem kablolu bağlantıda yüksek süratlere erişmeye olanak tanıyor.

Mercusys MR30G yönlendirici sunduğu güvenlik özellikleriyle de dikkat çekiyor

Yönlendirici modunun yanı gizeme ulaşım noktası olarak da çalışabilen makinede güvenliği artıran özellikler de var. Aygıt güçlü ebeveyn teftişleri sayesinde özellikle çocukların sanal etraftaki güvenliğini basitçe sağlayabiliyor. Davetli Ağı uygulamasına da destek veren makinenin Türkiye ’deki maliyeti ise 39 dolar.

Alakanızı çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.