UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection Playstore ’da ön siparişte

25.05.2023
6
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection Playstore ’da ön siparişte

Playstore, ‘UNCHARTED 4: Bir Hırsızın Sonu ’ ve serinin yan oyunu olan ‘UNCHARTED: Kayıp Servet ’ı reyin seçkisine ilave etti.

Mevzu hakkında şu açıklama yapıldı: “Türk Telekom ’un dijital reyin alışveriş platformu Playstore, tertemiz ve birbirinden popüler oyunları uygun maliyet ve ödeme şartlarıyla reyin severlerle buluşturmaya devam ediyor. UNCHARTED serisinin merakla bilave edilen ve serinin dördüncü oyunu ‘Bir Hırsızın Sonu ’ ile serinin yan oyunu ‘Kayıp Servet ’ı bir arada bulunduran ‘UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection ’ da bilgisayar oyuncuları için ön siparişe özel indirim fırsatıyla Playstore ’da satışa sunuluyor.

Playstore, reyin severlere ödeme usulü mevzusunda da spektrum sunuyor. Bilgisayar oyuncuları, Playstore üzerinden yapacakları Legacy of Thieves Collection ön siparişinde tüm satın alımlarda seçim edilebilen mobil ödeme, Türk Telekom konutta internet faturasına ek 12 aya varan taksit ve kredi kartı gibi geniş ödeme alternatiflerinden faydalanabiliyor.

Hoşlanılan serinin dördüncü oyunu olan ‘UNCHARTED 4: Bir Hırsızın Sonu ’ 150 ’den fazla mecra tarafından senenin en iyi oyunu seçilen ve reyin tutkunlarına beklentilerinin ötesinde bir tecrübe sunan çok özel bir aksiyon- serüven oyunu. Serinin öteki oyunları gibi yüksek tempoya ve bol rakamda bulmacaya sahip olan reyin, baş kahramanımız Nathan Drake ’in hikâyesini bitiren ehemmiyetli vakalara biltihapçı elden şahitlik etme kısmeti tanıyor.

‘UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection ’ ön siparişi hakkındaki tüm ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz. Reyin için maliyet 299 TL seviyesinde yer alıyor.

UNCHARTED oyunları bu da alakanızı çekebilir: İnsansı robot Ameca ve yapabildikleri

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.