Yeni Dyson saç bakım mahsulleri Türkiye ’de satışa çıktı

23.01.2023
5
Okuma Süresi: 9 dakika
A+
A-
Yeni Dyson saç bakım mahsulleri Türkiye ’de satışa çıktı

Hazırladığı mahsuller ile özellikle bayanların hayalini süsleyen markalardan Dyson, yeni saç bakım mahsullerini Türkiye ’de satışa çıkardı.

Mevzu hakkında Dyson kendisi şunları paylaştı: “Dyson, 2022 hediye sezonu için özel olarak hudutlu rakamda satışa sunulan tertemiz Vinca mavisi ve Rosé renklerini tanıtıyor. Dyson ’ın renk, malzeme ve cila kullanımına büyük önemseyen mühendisleri tarafından planlanan yeni renk tezsi, tüm Dyson Saç Bakım teknolojilerinde karşımıza çıkıyor.

Tertemiz Rengin Hikâyesi

Dyson ’ın renk paleti büyüdükçe,  mühendisler için Saç Bakım kategorisi mahsulleri de deneysel bir tuval olmaya devam ediyor. En son bulguların neticeyi olarak ortaya çıkan ve benzersiz bir cila dokusuna sahip yeni Vinca Mavisi ve Rosé rengi, duyarlıca uygulanmış saten boyasıyla porselen benzeri bir doku hissi yaratıyor. Birçok sınamayla planlanan doku,  verniksiz seramiğin ipeksi pürüzsüz yüzeyi hissini veriyor. 

Uzay araştırmalarının ilk günlerinde geliştirilen ileri çağdaş seramik, günümüzde pürüzsüz ve son derece dayanıklı özellikleri sebebiyle havacılık ve tıp alanlarında yaygın olarak kullanılıyor.

Isıya karşı dayanıklı olması özelliğiyle, Dyson Supersonic saç kurutma aygıtı, Dyson Airwrap multi-styler ve Dyson  Corrale™ saç düzleştiricide de kullanılan uslu ısı hakimiyeti teknolojisiyle de geçimlilik göstererek, şekillendirme sırasında fazla ısıya maruz kalmayı önlüyor. Saniyede 100 keze kadar sıcaklığı ölçen bir sırça boncuk termistöre sahip makineler, şekillendirme vaktince fazla ısı zararını sınırlıyor. 

Dyson ’ın Vinca Mavisi ve Rosé renklerindeki yeni özel tezsi, Dyson Demo Store ’larda, Dyson doğrudan satış noktalarında ve Dyson.com.tr üzerinden satışa sunuluyor. Dyson Supersonic saç kurutma aygıtı ve Dyson  Corrale™ saç düzleştirici hediye seti  Dyson tasarımı gizleme paketiyle kazançken,  Dyson AirwrapTM multi-styler hediye setinin içerisinde Dyson tasarımı gizleme kolisi ve seyahat çantası yer alıyor.”

Dyson Corrale Saç Düzleştirici

Tüm saç tipleri için uygun olan Dyson Corrale™ kablosuz saç düzleştirici, lider elastik bakır plakalarıyla saçı şekillendirmek ve bir araya getirmek için esneyerek her geçişte tüm saç tellerine denk ısı ve gerginlik uyguluyor. 

Dyson ’ın 4 hücreli lityum iyon batarya teknolojisiyle bir araya gelen Dyson Corrale™ saç düzleştirici, kablosuz performans sunup ısı zararını eksilterek dilediği her yerde  tarzından ödün vermek istemeyenlerin tercihi oluyor. Kablosuz kullanım hürlüğü, çalışma masasından dans pistine kadar her yerde her türlü tarza erişmenize, büro partisi veya aile aktifliklerinize giderken yolda rötuşlar yapmanıza imkân tanıyor. 

Dyson Corrale™ kablosuz saç düzleştirici, saniyede 100 defa sıcaklık ölçen bir platin sensör kullanarak üç alıngan ısı ayarı sunuyor. Bu teknoloji, alıngan ve doğru ısı sağlamak için ısıtma sistemini hakimiyet eden bir mikroişlemci ile irtibat kuruyor.

Dyson Corrale saç düzleştirici Vinca Mavisi & Rosé hediye seti, Dyson Demo Store ’lar, Dyson doğrudan satış noktaları ve Dyson.com.tr‘den satın alınabiliyor.

Dyson Supersonic saç kurutma aygıtı

Değişik saç tipleri için planlanan Dyson Supersonic saç kurutma aygıtı; süratli, güçlü ve odaklanmış bir hava akımı kullanıyor. Elverişli yapısıyla elde meblağken kullanım kolaylığı  ve denge sağlayıp ananesel saç kurutma cihazlarına göre daha suskun bir performans sunarken, uslu biçimde ısıyı hakimiyet altında yakalayıp saçı fazla ısı hasarına gözetiyor. 

Dyson Supersonic saç kurutma aygıtı, ananesel saç kurutma cihazlarından değişik olarak, ısı ayarını tertip etmek için hava sıcaklığını saniyede 40 kezden fazla ölçüyor. Dyson ’ın Uslu Isı Hakimiyet teknolojisine sahip Dyson Supersonic™ saç kurutma aygıtı, saçın parlaklığını gözetmeye destekçi olmak için fazla ısı zararını önlüyor.

Dyson Supersonic saç kurutma aygıtı Vinca Mavisi & Rosé hediye seti, Dyson Demo Store ’lar, Dyson doğrudan satış noktaları ve Dyson.com.tr‘den satın alınabiliyor.

Dyson Airwrap multi-styler 

Firma şimdiye kadarki en iyi performansa sahip saç şekillendiricisi, Dyson Airwrap multi-styler ’ı yakın zamanda satışa sundu. Her daim daha iyiyi arayan Dyson mühendisleri, Coanda efektinin boyutunu küçültürken tesirini artırmak için kendi tasarımlarına alan okuyarak, fazla ısı olmadan değişik saç tipleri için muhtelif tarzlar sunan bir şekillendirici planladı. 

Soğuyabilen ve dönen uçlara sahip yeni nesil şekillendirici bukle başlıkları, saçın eforunu   gözetmeye destekçi olmak için ısı zararı olmadan buklelere ve dalgalara daha süratli ve kolay erişmenizi sağlıyor . Bir evvelki nesil şekillendiricide iki bukle başlığıyla elde edilen neticeleri tek bir başlıkla elde edebilen kullanıcılar, artık başlıkları değiştirmeye gerek kalmadan saat güzergahında ve saat istikametinin tersine bukleler ve dalgalar oluşturarak tüm saçı şekillendirebilme imkânı buluyor.

Yine planlanmış fırça başlıklarıysa, yeni çok işlevli  Coanda tesirli düzleştirici kurutma başlığının yanı gizeme gelişmiş Coanda performansıyla daha fazla hakimiyetle şekillendirme sağlıyor. İki başlık tesirini bir araya getiren Coanda tesirli düzleştirici kurutma başlığı, fazla ısı olmadan tek seferde elektriklenmeleri giderirken  bir değişle güçlü bir kurutucuya dönüşüyor. 

Dyson, eskiki Airwrap saç şekillendiriciye sahip kullanıcılarına da yalnızca yeni başlıklarla kendi mahsullerini güncelleyebilme imkânı veriyor. Saç şekillendiricilerde ilk kez uygulanan bu fikir, aygıtın geliştirilme süreci boyunca benimsenen sürdürülebilirlik vizyonundan kaynaklanıyor.

Dijital bir dünyada tasarım yapmak, fiziksel prototip oluşturmaya olan bağımlılığı eksilttiğinden, bunun neticesinde kullanılan enerji ve malzemeleri ehemmiyetli miktarda aza indiriyor. Daha evvel hiç görülmemiş bir hava akımı sürati, basıncı ve hakimiyeti seviyesine erişmek için havalandırma deliklerini küçültülmesinde elde edilen başarı, mühendislerin sınama yanılma sürecinin bir neticeyi olarak karşımıza çıkıyor. 

Dyson Airwrap multi-styler Vinca Mavi ve Rosé hediye seti, Dyson Demo Store ’lar, Dyson doğrudan satış noktaları ve Dyson.com.tr‘den satın alınabiliyor.

Dyson Saç Bakımı, Dyson Demo Store Hoşluk Laboratuvarında deneyimlenebiliyor. Dünya çapında Dyson Demo Store ’larda bulunan şekillendirme alanları, saç teşhisi, Dyson ’ın tüm saç teknolojileriyle şahsileştirilmiş şekillendirme ve Dyson saç teknolojisini sunuyor. Islak ve kuru saç şekillendirme imkânı sunan Dyson Demo Store ’da kullanıcılar, yanılgısız bir kuaför tecrübeyi yaşamak için Dyson uzmanlarına danışarak saç şekillendirme buluşması arz edebiliyor. 

Dyson Saç Bakım teknolojilerini satın almak, daha fazla balaka edinmek ve tecrübelemek için Dyson Demo Store ’ları, Dyson doğrudan satış noktalarını ve Dyson.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın.”

Yeni Dyson mahsulleri yanında bu da alakanızı çekebilir: L ’Oreal işletmesinden 2023 ’te gelecek konutta saç boyama makineyi

 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.