Casper VIA F30 Plus resmi olarak satışa sunuldu

04.01.2023
6
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Casper VIA F30 Plus resmi olarak satışa sunuldu

Türkiye ’nin öne çıkan yerli üreticilerinden Casper, ürün gamını büyüten adlardan. Bugün Casper VIA F30 Plus satışa sunuldu.

Damla çentikli daha önceki kalmış bir tasarıma sahip olan Casper VIA F30 Plus modeli artık buradan “6.999 TL” başlangıç maliyeti ile elde edilebiliyor. Peki bu uslu telefon neler sunuyor? Bu mevzuda Casper Türkiye kendisi şunları aktarıyor: “3 değişik renkte satışa çıkarılan Android 12 işletim sistemli VIA F30 Plus uslu telefon, suni zihin yardımlı başta 50MP olmak üzere 3 arka kameraya sahip. 8 çekirdekli operasyoncu ile maksimum efora erişilmesine ve 5.000 mAh ’lık güçlü bataryasıyla da uzun batarya ömrüne imkân tanıyor.

Dahili 8GB RAM ve 4GB VRAM Sanal RAM dayanağı ile toplam 12GB RAM ’e çıkabilen telefon, uygulamalar arası süratli geçişi, akıcı kullanımı ve yüksek reyin performansı taahhüt ediyor. VIA ’nın yeni uslu telefon modeli, harcayıcıların müzik, video ve resimlerini uzun vakit arşivleyebileceği 128GB ROM ’a sahip geniş depolama alanını da btemizletiyor.”

İşletme ayrıca şunları da aktarıyor: “Suni akıl yardımlı Arcsoft 50MP ana kamerasıyla unutulmaz anları yanılgısız fotoğraflayan VIA F30 Plus, 2MP Bokeh Portre kamerası ile resimlere derinlik katabiliyor, 2MP Makro kamerayla da en ince detayları yakalayabiliyor. Ayrıca 8MP ’lik ön kamerasında da etkileyici selfielerin çekilmesine dayanakçı oluyor.

Geniş ekranlarda videolar izlemek ve reyin oynamak isteyen kullanıcılar 20:9 görüntü oranına, %89 ekran gövde oranına ve 400 NIT parlaklık bedelindeki HD 6.5” ekrana sahip VIA F30 Plus telefonuyla ultra geniş ekranda konforlu bir görüntüleme tecrübeyi yaşayabiliyor. “

Casper VIA F30 Plus yanında bu da alakanızı çekebilir: Süratli yürümeniz için planlanan esrarengiz ürün: Moonwalkers

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.