Razer, PlayStation 5 için yeni bir reyin kumandası tanıttı

31.12.2022
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Razer, PlayStation 5 için yeni bir reyin kumandası tanıttı

PlayStation 5 için oyuncuların seçim edebileceği yeni bir reyin kumandası hazırlandı, Razer Wolverine V2 Pro tanıtıldı.

Kısa zaman evvel Dualsense Edge ismini verdiğini gelişmiş reyin kumandasının maliyetini açıklayan Sony, elbette PlayStation 5 için reyin kumandası üreten tek ad değil. Bugün bu mevzuda ses getiren model dolaysız olarak Razer Wolverine V2 Pro oldu. Birçok benzerine oranla büyük bir gövde üzerine kurulan ürün, 250 dolarlık yurt dışı maliyeti ile ucuz bir alternatif değil ve istenirse PS5 yanında bilgisayarlarla da etkin olarak kullanılabiliyor.

PS5 ’e bütün geçimli bir renk teması seçim edilen reyin kumandası, özelleştirilebilir yapıda ve artta oyunlarda istenildiği gibi kullanılan ekstra tetikler taşıyor. Seçim edilen nitelikli anahtarlar ile çok uzun ömürlü olduğu aktarılan model, klasik tetiklerde kısa ya da uzun basış yardımı veriyor ve değişik oyunlar için teçhizatsal farklılıklar ile kişiselleştirilebiliyor. Tüm ayarları özel bir mobil uygulamadan yapılan Razer Wolverine V2 Pro, Chroma RGB aydınlatmaya da sahip.

Mobil ve Konsol Bvefat Başkanı Richard Hashim, “Razer Wolverine V2 Pro, rekabetçi oyunlara tertemiz bir sürat ve meblağlılık seviyeyi getiriyor” dedi ve ilave etti “İstekli konsol ve PC oyuncularının, oyunlarının doruğunda olmaları için lüzum dinledikleri her şey bu gamepad ’de.”

Peki genel olarak PS5 için işler nasıl gidiyor? Sony tarafından geçtiğimiz hafta yapılan açıklamaya göre PlayStation 5 aktüel olarak 25 milyon satış sayısını geride bıraktı. Sene sonuna kadar 18 milyon birim daha PS5 satmak isteyen Sony, yalnızca son çeyrekte 3,3 milyon PS5 satışı yaptıklarını duyurdu ve aynı yarıyılda PlayStation Plus abonesi özelinde kayıp yaşadıklarını açıkladı.

Yeni PlayStation Plus kolilerine karşın şirketin Plus abonesi 47,3 milyondan 45,4 milyona kadar düştü. Etkin PSN kullanıcısı 102 milyon seviyesinde olan ve yalnızca üç çeyrekte 62,5 milyon reyin satışı yapan Sony, bunun yüzde 63 ’namı dijitalde reelleştirdiklerini duyurdu.

Razer imzalı PlayStation 5 reyin kumandası satışları yanında bu da ilginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.