Epic Games Store, iki yeni fiyatsız reyin veriyor [17 Kasım]

08.12.2022
4
Okuma Süresi: 4 dakika
A+
A-
Epic Games Store, iki yeni fiyatsız reyin veriyor [17 Kasım]

Epic Games Store tarafından bir kere daha iki yeni fiyatsız reyin geldi. Şirket verdiği oyunlar ile bütçesi kısıtlı oyuncuları coşturmayı sürdürüyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara fiyatsız hediye edilen ilk yeni üretim Dark Deity oldu. Bu reyin için şu açıklama geçildi: “Terrazael dünyasına adım atın ve yakında efsanevi olacak kahramanlara, bozulan antlar, ilgisiz savaşlar ve evcilleşmemiş büyü ile bölünmüş bir ülkeyi restore etme vazifesinde liderlik edin. Gizeme tabanlı savaşlarda çaba edin, kişilik ilişkilerini idareyin, riskli yapıtları toplayın ve dünyayı restore edin.” Şirket tarafından verilen öteki reyin ise Evil Dead: The Game oldu. Bu reyin için şu özet aktarıldı: “Ash Williams veya ikonik Evil Dead serisinden dostlarını oynayarak üst düzey bir eşli mod ve çok oyunculu bir PVP aksiyon tecrübeyi dolu bu oyunda iş birliği yap!”

Ölümcül uzmanlardan oluşan bir ekibin idaresini ele geçirin ve düzinelerce düşman arasında gölgelere sızın. Muazzam kaleler, karlı dağ manastırları ya da saklı kamplara saklıca girerken yaklaşımınızı seçin. Tuzaklar kurun, rakiplerinizi zehirleyin veya düşmanla irtibattan tamamen kaçının.”

Epic Games, 24 Kasım tarihinde ise şu an 280 TL ’ye satılan Star Wars: Squandrons oyununu fiyatsız olarak verecek. Bu reyin için özel açıklama şöyle: “Star Wars: Squadrons ’taki özgün kaptanlık tecrübesiyle starfighter savaş sanatında ustalaş. Kemerini bağla, filonla birlikte uzaydaki çok oyunculu bcerahatçi birey it dalaşlarının adrenalinini hisset ve coşku verici Star Wars tek oyunculu hikâyede kaptan olmanın ne anlama geldiğini bil.”

Şirket daha evvel Alba – A Wildlife Adventure oyununu fiyatsız olarak vermişti. Reyin için şu özet açıklama geçiliyor: “Bir çocuk bile dünyayı değiştirebilir. Yaşadığı hoş adayı ve oradaki yaban yaşamını gözetmek için çıktığı yolculukta Alba ’ya eşlik et, tabii bu sırada bir devrimin fitilini de ateşleyebilirsin.

Çevretaki çöpleri görmezden kazançsan, burası bütünü bütününe bir Akdeniz cenneti! Huzur dolu kumsallarından yakala yükseklerden kasabaya doğru bakan tarihi kalesine kadar bütün bir isme keşfetmen için seni bekliyor. Ines ve bütün bir kuş meraklısı olan büyükbaban ile birlikte, adayı kurtarma hareketini başlatacaksın. Kim bilir, belki gizeme sonra dünyaya da kazanç.” 

Daha evvel fiyatsız olarak verilen öteki reyin ise Shadow Tactics olmuştu. Bu reyin için şirket tarafından yapılan özet açıklama ise şöyle olmuştu: “Shadow Tactics, Edo döneminde Japonya ’da geçen zorlu bir stratejisel saklılık oyunudur. Yeni bir Shogun, Japonya idaresini ele geçiriyor ve yurt genelinde barış uyguluyor. O, komplo ve başkaldırıya karşı savaşında sabotaj, suikast ve ajanlık gibi gizeme dışı becerilere sahip beş uzman topluyor.

Fiyatsız Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da alakanızı çekebilir: OPPO ’nun hazırladığı tuhaf telefon konsepti

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.