Logitech ve Herman Miller imzalı ikinci oyuncu koltuğu: Vantum

28.11.2022
15
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Logitech ve Herman Miller imzalı ikinci oyuncu koltuğu: Vantum

Dünyanın alanında en ehemmiyetli iki adı Logitech ve Herman Miller arasında oyuncu koltuğu odaklı ikinci alternatif geldi.

Hali Hazırda bilmeyenler olabilir. Herman Miller, dünyanın bir numaralı elverişli büro / çalışma koltuğu üreticileri arasında yer alıyor. Hazırladığı büro koltuklarıyla birçok büyük firmanın çalışanlarını ve aynı zamanda konuttan çalışan bireyleri sıhhatli yakalayan Herman Miller, geçtiğimiz sene Logitech ile ortaklık kurarak bu süreci oyuncu koltuğu tarafına da genişletmek istediğini belirtmişti. Bu bağlamda da karşımıza çıkan ilk ürün Embody olmuştu. Pazarın en konforlu ve elverişli oyuncu koltukları arasında yer alan ürün, üzücü biçimde bütün 1.500 dolarlık yurt dışı satış maliyetine sahipti.

Bugün daha ucuz ancak genel olarak yeniden pahalı sayılacak Vantum tanıtıldı. Logitech ve Herman Miller imzalı ürün, 995 dolarlık bir yurt dışı maliyetine sahip ve değişik renklere geliyor. Yüksek konfor odaklanılarak hazırlanan oyuncu koltuğu, yapısı gereği elbette banal kullanıma da uygun bir alternatif konumunda yer alıyor.

Yüksek nitelikli malzemeler kullanılarak üretildiğinden bütün 12 sene garanti verilen oyuncu koltuğu, ayarlanabilir parçaları / bvefatları ile istenildiği gibi kişiselleştirilebiliyor ve özellikle breyin ile beli çok iyi biçimde destekleyebiliyor. Türkiye satış olasılığı biraz düşük olan bu ürün üzerinden şunu bir defa daha belirtmek gerekiyor.

Uzun müddet bilgisayar başında çalışan ya da reyin oynayan herkesin kesinlikle iyi bir koltuğa lüzum dinliyor. Burada elbette Herman Miller almak zorunda değilsiniz. Ancak uzun müddet kullanabileceğiniz nitelikli bir büro koltuğuna bir kere iyi bir yatırım yapmak çok bereketli olacaktır. İyi bir büro koltuğu yanında havaya kalkarak ayakta çalışmanıza imkân tanıyacak bir masa seçim etmek de beden sıhhatiniz mevzusunda büyük fark yaratabilir.

Logitech ve Herman Miller imzalı oyuncu koltuğu Vantum yanında bu da alakanızı çekebilir: Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 böyle üretilip test ediliyor

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.