Epic Games Store, iki yeni ücretsiz oyun veriyor [13 Ekim]

11.03.2023
3
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-
Epic Games Store, iki yeni ücretsiz oyun veriyor [13 Ekim]

Epic Games Store tarafından iki yeni fiyatsız reyin geldi. Şirket verdiği oyunlar ile bütçesi kısıtlı oyuncuları coşturmayı sürdürüyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara fiyatsız hediye edilen ilk yeni üretim, Darkwood oldu. Bu reyin için şu özet açıklama yapıldı: “Darkwood, yaşamda kalma fobisine yeni bir bakış açısı getiriyor. Gündüzleri zengin, kesintisiz değişen serbest dolaşımlı bir dünyayı arının ve keşfedin, ardından saklandığınız yere sığının ve sabah ışığı için dua edin.” Şirket buna ek olarak ToeJam & Earl: Back in the Groove! oyununu da fiyatsız olarak verdi. Bu reyin için teme özet şöyle oldu: “ToeJam & Earl: Back in the Groove, olağan konsol oyunlarındaki en iyi özelliklerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş bir karışım. Yeni 4 oyunculu çevrimiçi ve yerel co-op, deli Dünyalılar, enteresan hediyeler ve Funkotron ’dan gelen uzaylılarla orijinal roguelike reyin tecrübesini yine yaşayın!”

Epic Games 20 Ekim tarihinde ise Evoland Legendary Edition ve Fallout 3: Game of the Year Edition oyunlarının fiyatsız olarak verileceğini duyurdu.

Kesintisiz olarak verdiği fiyatsız oyunlar ile özellikle bütçesi limitli olan Türkiye ’deki oyuncuları çok memnun etmeye devam eden Epic Games, reyin marketinde fiyatsız imaller yanında öteki oyunlar için kumpaslı olarak büyük indirimler de yapmayı sürdürüyor. Bu arada elbette Steam tarafı da boş durmuyor. Steam da ciddi indirimler yanında zaman zaman hoş oyunlar fiyatsız olarak dağıtıyor.

Fiyatsız Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da alakanızı çekebilir: OPPO ’nun hazırladığı esrarengiz telefon konsepti

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.