RGB aydınlatmalı ve kavisli oyuncu monitörü: Monster Aryond A27 V1.2

02.03.2023
9
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
RGB aydınlatmalı ve kavisli oyuncu monitörü: Monster Aryond A27 V1.2

Monster Notebook yeni oyuncu monitörünü tanıttı. Monster Aryond A27 V1.2 oyuncu monitörü Full HD çözünürlük yardımıyla geliyor. Monster Notebook ailesinin en genç azası olan monitörün kontrast bedeli 3.000:1, tepkime süresi ise 1 ms. Ekran boyutu 27 inç olan monitör ince ekran çerçevesi ve kavisli oturumuyla göze çarpıyor.

Değişik kullanım lüzumlarına müteveccih geliştirilen Monster Aryond A27 V1.2 monitörde standart, film, resim ve reyin olmak üzere dört değişik görüntü modu yer alıyor. AMD FreeSync ve NVIDIA G-Sync teknolojileri sayesinde yırtılma, gecikme ve kayma meselelerini ortadan kaldıran monitörde düşük mavi ışık filtresi de mevcut. Bu özellik ekrandan yansıyan hasarlı mavi ışığın yoğunluğunu eksiltiyor. Ayarlanabilir standla gelen monitör bu sayede kullanım basitliği sağlıyor. RGB aydınlatmaya da sahip olan monitörde 2 watt gücünde iki adet hoparlör bulunuyor. Bu sayede herhangi bir ses sistemine gereksinim dinlenmiyor. Monitörün maliyeti ise 5.999 TL.

İşletme Monster Aryond A27 V1.2 oyuncu monitörü hakkında açıklamada bulundu

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Monster Notebook Etraf Birimleri Direktörü Birol Sülük, ”Monster Notebook olarak, bir kullanıcının lüzumu olan tüm teçhizat bileşenlerini sağlayan ürün portföyümüzü hem yeni notebook modellerimizle hem de aksesuar ürünlerimizle genişletmeye, teknoloji tutkunlarına şahsileştirilmiş tecrübe sunmaya devam ediyoruz. Aryond ailesinin yeni azası A27 V1.2 curved oyuncu monitörümüzle de reyin tutkunlarının ve resimcilik, video tertip etme, grafik tasarımı ve yazılım gibi alanlarda çalışan profesyonellerin gereksinim dinledikleri ekran teknolojisini ergonomik bir tasarımla sunuyoruz. Ayrıca, tecrübe mağazalarımızda ve web sitemizde kullanıcılarımızın beğenisine sunduğumuz yeni Aryond monitörümüz gibi, değişik kullanım emellerine aynı anda hizmet edebilen çok işlevli aksesuarlarımızın bulunduğu ürün portföyümüze önümüzdeki süreçte tertemiz ürünler ilave etmeyi tasarlıyoruz” dedi.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.