Huawei Sağlık ve Strava uygulamaları arasında veri entegrasyonu tamamlandı

22.03.2023
7
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Huawei Sağlık ve Strava uygulamaları arasında veri entegrasyonu tamamlandı

Huawei bugün bir açıklama yaparak Huawei Sağlık ve Strava uygulamaları arasında bilgi entegrasyonu bitirildiğini duyurdu.

Mevzu hakkında Huawei Türkiye dolaysız olarak şunları aktardı: “Bugünden itibaren, Huawei Sağlık uygulaması aracılığıyla tutulan şahsi çoklu spor performans bilgileri ve detaylı rota faalliği artık meselesiz bir biçimde kullanıcıların Strava hesabına geçirilebilir. Bu aynı zamanda Strava kullanıcılarının artık uzun batarya ömrü, önde gelen TruSeen teknolojisi sayesinde doğru performans izleme bilgileri ve çok sistemli çift byeminli GNSS teknolojisi dahil olmak üzere Huawei giyilebilir aygıtlarının ortak özelliklerinin çoğundan yararlanabileceği anlamına geliyor.

İşlevsellik, Türkiye dahil Avrupa genelinde kullanıma açıldı. Bu entegrasyon, en yeni amiral gemisi uslu saatler olan Watch GT3 Pro, GT Runner ve Watch D dahil olmak üzere tüm Huawei giyilebilir aygıtlarla uyumlu.

Huawei ’nin Türkiye Harcayıcı Elektroniği Grubu Ülke Müdürü Allen Yao ise mevzuda şunları söyledi: “Sağlık, kullanıcılarımızın sağlık ve fitness etkinliklerini kapsamlı bir biçimde takip etmeleri için seçim ettiğimiz platform olmaya devam ediyor. Bununla birlikte Strava ’nın popülaritesinin, özellikle de topluluğunun ve paylaşım kabiliyetlerinin farkındayız.

Alıcılarımıza alternatif ve elastiklik sunmaktan ve Strava kullanıcılarını işletmenin giyilebilir teknolojisinin birçok avantajıyla tanıştırmaktan coşku dinliyoruz. Dünya çapında güçlü bir sağlık ve fitness topluluğu oluşturarak ileriye doğru başka bir pozitif adım atmaktan mutluluk dinliyoruz.”

Peki Huawei Sağlık Uygulaması, Strava ile nasıl senkronize edilir? Yanıt bütün olarak şöyle:

1. Sağlık uygulamasında seans açın

2. “Ben”e tıklayın

3. Alt kaydırın ve “Saklılık Yönetimi”ni seçin

4. “Bilgi paylaşımı ve yetkilendirme”yi seçin

5. “Strava”ya tıklayın

6. “Strava ile Bağlan”a basın

7. Ardından Strava hesap detaylarınızı girmeniz ve hesabınıza giriş yapmanız gereken Strava web sitesine yönlendirileceksiniz.

8. “Yetkilendir”i tıklayarak Sağlık uygulamasının Strava hesabınıza bağlanmasına izin verin.

Huawei büyümesi yanında bu da alakanızı çekebilir: DJI imzalı yeni drone modeli

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.