Samsung Türkiye, birçok mahsulü için talebelere özel indirim kampanyası tertip etti

16.01.2023
2
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Samsung Türkiye, birçok mahsulü için talebelere özel indirim kampanyası tertip etti

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Türkiye ’de talebeler için indirim kampanyası yaptığını duyurdu.

Tüm ayrıntıları burada yer alan kampanya hakkında Samsung Türkiye Twitter ’dan ilk olarak şunları aktardı: “Talebelere özel Galaxy Z Tezsi fırsatı Samsung ’ta! Talebe mail adresinle edu, k12 ya da web http://spr.ly/6012MtRqa ‘ye aza ol ve sana özel %18 indirim fırsatı yeni Galaxy Z Tezsi ’ne sahip ol.” Atılan Tweet içerisinde yalnızca Galaxy Z serisinin ismi geçiyor ancak kampanya bundan aşırısına da açık.

Fırsatlar arasında talebe bütçelerine daha uygun Galaxy S20 FE gibi basmakalıp uslu telefonlar, Galaxy tabletler, yüksek süratli SSD ’ler, değişik boyutlarda televizyonlar ve robot süpürge dahil beyaz eşyalar da yer alıyor. Kampanya kapsamına alınan ve indirimle elde edilebilecek olan tüm mahsullere dolaysız olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Talebelere özel Galaxy Z Tezsi fırsatı Samsung ’ta! Talebe mail adresinle edu, k12 ya da web https://t.co/7vSo8msB5k ‘ye aza ol ve sana özel %18 indirim fırsatı yeni Galaxy Z Tezsi ’ne sahip ol.#SamsungGalaxy #GalaxyZFlip4 #GalaxyZFold4 pic.twitter.com/KkA40ccozf

— Samsung Türkiye @SamsungTurkiye November 3, 2022

Kampanya hakkında ekstra olarak şunlar da aktarılıyor: “Talebe indirim programından faydalanacak şahısların etkin olarak talebeliklerinin devam etmesi, son kullanıcı olması ve bu şahısların “edu-k12” ve ya “meb” mail adresi üzerinden shop.samsung.com ’a aza olmaları gerekmektedir.

Talebe indirim programına aza olan ve özel maliyetlerden faydalanan şahıslar, müessesesel alım ve/veya üçüncü şahıslara satış emeliyle alım yapamazlar. Satın alınan mahsulün iade edilmesi gidişatında kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı da iade edecektir. Kampanya yalnızca https://shop.samsung.com/tr/ adresi üzerinden yapılacak alışverişlerde ve Türkiye hudutları içerisinde geçerlidir.”

Bağlantılı olarak alakanızı çekebilir: Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4 böyle üretilip test ediliyor

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.