Togg, CES ’te duyuları harekete geçiren mobilite tecrübeyi yaşatacak

04.01.2023
4
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Togg, CES ’te duyuları harekete geçiren mobilite tecrübeyi yaşatacak

Yerli araba modeli üzerinde çalışan Togg, CES 2023 fuarında boy gösterecek ve burada duyuları harekete geçirecek.

5-8 Ocak tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri ’de tertip edilecek CES 2023 fuarında Togg işletmesinin de bir standı olacak. Bu mevzuda bugün firmadan resmi bir açıklama yapıldı ve şunlar aktarıldı: “Türkiye ’nin mobilite alanında hizmet veren küresel teknoloji markası Togg, dünyanın en büyük Harcayıcı Elektroniği Fuarı CES 2023 ’e kullanıcıların görme, koklama, duyma ve değme duyularına hitap eden eşsiz bir teknoloji tecrübe alanıyla katılacak. Togg ’un “Dijital Mobilite Bahçesi” ismini verdiği alan, ziyaretçilere sürdürülebilir ve irtibatlı bir mobilite geleceğini deneyimletecek.

Togg, Amerika Birleşik Devletleri ’nin Las Vegas şehrinde 5-8 Ocak tarihleri arasında tertip edilen CES ’e, “Kullanıcıların Mobilite Tecrübesini Yine Belirlemek” başlığıyla, hem dijital, hem tabiatla iç içe olan bir tecrübe alanıyla katılacak. Geçen sene dünya marka tanıtımını hakikatleştirdiği CES ’te, bu sene, kullanıcıların görme, koklama, duyma ve değme duyularına hitap eden bir tecrübe alanı planlayan Togg, “Dijital Mobilite Bahçesi” ismini verdiği 910 metrekarelik alanda sürdürülebilir ve irtibatlı bir mobilite geleceği tecrübesini ziyaretçilerle buluşturacak.

Togg ’un dualite dünyasındaki insan ve teknoloji, sanat ve bilim, us ve kalp, birlik ve çokluk gibi kavramların buluştuğu “Dijital Mobilite Bahçesi”, mobilitenin yarından sonrasını dijital sanatla anlatıyor.”

Togg ’un CES 2023 özelinde yaptığı video paylaşımlarını hemen altta görebilirsiniz:

Duyulara hitap eden şahsileştirilmiş bir yolculuk…

Düşündüklerinizin çok ötesinde!

Teknoloji dünyasının buluşma noktası Harcayıcı Elektroniği Fuarı #CES2023 için hazırız.#ReDefineMobility#Togg pic.twitter.com/Tj3fj7teho

— Togg @Togg2022 January 3, 2023

#ReDefineMobility

at #Togg #DigitalMobilityGarden

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.