Togg tecrübe merkezlerinin açılacağı ilk şehirler belli oldu

05.01.2023
4
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Togg tecrübe merkezlerinin açılacağı ilk şehirler belli oldu

Geçtiğimiz hafta fabrikası açılan Togg için satış internet üzerinden yapılacak. Ancak yeniden de bazı tecrübe merkezli faaliyet gösterecek.

Togg imzalı tamamen elektrikli otomobil modelleri, 2023 ’şan ilk çeyreğinde satışa çıkacak ilk model C-SUV Ad değişecek, yalnızca internet üzerinden satılacak başka bir deyişle rastgele bir bayi ağı olmayacak. Ancak yeniden de vasıtaların fiziksel olarak görülebileceği “tecrübe merkezleri” açılacak. 2023 sonunda 19 noktaya erişilmesi amaçlanan bu tecrübe merkezleri, Togg tarafından burada paylaşılan en son iş duyurusuna göre ilk safhada Adana, Ankara, Gemlik, İstanbul ve İzmir merkezli olarak açılacak.

Diğerlerini bilmiyoruz ancak İstanbul ’daki tecrübe merkezinin Zorlu ’da açılacağı söyleniyor. İşletme açtığı bültende bu merkezler için üniversite mezunu ve en az 4 sene tecrübeli şahıslar arıyor. Bu bireylerden Togg ’u ve “uslu makineleri” tanıtması bilave ediliyor. Pozisyon hakkındaki Öbür tüm ayrıntılar ise ötekileri gibi İngilizce olarak yayınlanan bültende yer alıyor.

Togg C-SUV için bu aralar Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati tarafından yapılan açıklamalar gündemde bulunuyor. Bakan vasıtanın satışı ile ilgili olarak en son şunları aktarmıştı: “Hazine ve Sanayi bakanlıklarımız ve alakalı müesseseler, beşli güreşçinin ortaya koyduğu performansa destek vermek için her türlü adımı attı. Biz kamuda da bu vasıtaların kullanımıyla alakalı Devlet Malzeme Büroyu Devlet Malzeme Ofisi ile burayı ilişkilendirdik, alım garantisi yaptık.

Türkiye ’de yerli taşıtı kullanmak istiyoruz. Yabancı marka taşıtları koyup, ‘Nureddin Nebati ’ye bu yetki verildi, 500 taşıt alınacak ’ diyenler hangi taşıtı alacağımızı çok iyi biliyorlar. Biz Togg ’u alacağız. En başta bakanlarımız olmak üzere, tüm üst düzey yetkililere yollayarak bu vasıtaların Türkiye sathında dağılmasını sağlayacağız.

Togg C-SUV hakkında bilinmesi gereken öbür tüm ayrıntılara dolaysız olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Togg C-SUV ayrıntıları yanında bu da alakanızı çekebilir: Franky Zapata ’dan yeni hava taşıtı

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.