Togg, Trugo üzerinden Bolu yoluna 6 adet şarj cihazı yerleştirdi [Video]

16.06.2023
5
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Togg, Trugo üzerinden Bolu yoluna 6 adet şarj cihazı yerleştirdi [Video]

Yerli otomobil projesinin artta yer alan Togg için şarj odaklı Trugo adımları sürüyor. İlk montaj yapıldı.

Elektrikli otomobil şarj ağı için devreye alınan Trugo, yerli otomobil evveli Togg için en ehemmiyetli adımlardan bkocaman olmuştu. Bu tarafı boş bırakmayan işletme, bugün Twitter ’dan ehemmiyetli bir haber verdi. Yukarıyadaki video ile beraber yapılan paylaşıma şu anekdot düşüldü: “Dördü 180 kW, ikisi 300 kW üzeri, toplam 6 adet şarj makinemizi, İstanbul ve Ankara arasındaki en ehemmiyetli geçiş noktası olan Bolu HighWay Dinlenme Kuruluşu ’ne kurduk. Tüm elektrikli taşıt kullanıcıları bu makineleri pek yakında kullanabilecek.”

Togg, geçtiğimiz hafta Twitter ’dan “Trugo iş ortaklarından Star Charge ’ın 180 kW eforundaki şarj makineleri montaja hazır. Türkiye ’nin 81 şehrinde yüksek performanslı şarj altyapısıyla, sürekli bir tecrübe sunmak için çalışmalarımıza sürat kesmeden devam ediyoruz.” paylaşımını yapmıştı.

Daha sonra ise “İş ortaklarımızdan Siemens ’in Trugo için ürettiği 300 kW eforundaki şarj makineleri montaj için hazır.” paylaşımı geçildi. Buna ek olarak “Trugo ile 81 şehirde süratli şarj, sürekli kullanıcı tecrübeyi ile tüm elektrikli taşıt kullanıcılarının kullanımına sarih olacak.” açıklaması yapıldı.

Benzer bir paylaşım daha evvel de Vestel odağında gelmiş ve orada şu açıklama geçilmişti: “Togg kurucu ortaklarından Vestel ’in Türkiye ’de, Trugo ’ya özel ürettiği 180 kW eforundaki şarj makineleri montaj için hazır. Trugo ile elektrikli taşıt kullanıcıları Türkiye ’nin 81 şehrinde yüksek performanslı şarj altyapısıyla, sürekli bir tecrübe yaşayacak.”

Dördü 180 kW, ikisi 300 kW üzeri, toplam 6 adet şarj makinemizi, İstanbul ve Ankara arasındaki en ehemmiyetli geçiş noktası olan Bolu HighWay Dinlenme Kuruluşu ’ne kurduk.

Tüm elektrikli taşıt kullanıcıları bu makineleri pek yakında kullanabilecek.#SmartCharging #Trugo pic.twitter.com/aL1jeposbG

— Trugo @TruGoCharging October 11, 2022

Togg ve Trugo yanında bu da alakanızı çekebilir: Bütün 2 bin beygirlik Ford Pro Electric SuperVan

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.