Türkiye ’nin en büyük festivali V Weekend için geri sayım başladı

21.02.2023
11
Okuma Süresi: 3 dakika
A+
A-
Türkiye ’nin en büyük festivali V Weekend için geri sayım başladı

Intercity İstanbul Park ’ın ev sahipliğinde, Türkiye ’nin en büyük şenliği olacak “V Weekend” şenliği için geri sayım başladı.

Intercity İstanbul Park, ülkemizin en büyük ve kapsamlı şenliği için artık hazır. Dünyanın en prestijli yarış pistlerinden biltihaba sahip olan Intercity İstanbul Park, 4 gün boyunca motor sporlarından futbola, bisikletten koşuya, atletizmden buz hokeyine kadar tüm spor dallarının buluşmasına ve cümbüşlü tecrübe alanlarına ev sahipliği yapacak. Adrenalin ve cümbüş dolu etkinliklerin bir an bile durmayacağı organizasyonda, değişik dallarda müsabakalar, birbirinden renkli şovlar ve herkesin katılımına sarih gösteriler hakikatleşecek.

V Weekend 2022 şenliği ziyaretçilere neler sunacak?

2019 senesinde 200.000 bireyin ziyaret ettiği V Weekend organizasyonları, bu sene V Weekend Motoring ve V Weekend Sports şenliklerinin birleştirilmesiyle ‘ ’V Weekend ’ ’ çatısı altında ve 400.000 ziyaretçi niyetiyle hakikatleştirilecek. Bu kapsamda ziyaretçileri şu etkinlikler bilave ediyor:

-Otomobil ve motosiklet markalarının tanıtım stantları, test sürüşü alanları,-Motor sporları ekipleri ve yarış vasıtalarının sergileri, gösterileri ve taxi co-drive sürüşleri,-Türkiye ’nin özel tüm otomobil ve off-road kulüplerinin ve topluluklarının stantları,-Otomobil, motosiklet, off-road ile ilgili ürün, teçhizat, aksesuar satış ve tanıtım stantları,-Drift, otomobil ve motosiklet akrobasi şovları,-Formula 1 yarış pistinde ve toprak ralli kros yarış parkurunda yarış otomobilleri ile taxi sürüşleri,-Çocukların ve erişkinlerin birçok değişik spor dalını deneyimleyebileceği spor alanları,-Bisiklet, koşu, basketbol, cross-fit, drone, e-gaming ve değişik birçok branşta spor müsabakaları,-Spor kulüplerinin ve topluluklarının stantları,-Spora destek veren markaların spor tanıtım ve faallik alanları,-Çocuk/aile cümbüş alanları, hayvansız sirk, simülatörler ve e-gaming alanları,-Food truck ve cadde lezzetleri konseptli besin & meşrubat alanları,-DJ/müzik yayınları.

22-23-24-25 Eylül tarihlerinde Intercity İstanbul Park ’ta hakikatleşecek şenliğe girişler fiyatsız olacak.

İlginizi çekebilir: DJI imzalı yeni drone modeli

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.