Yerli araba teşebbüsü Togg yeni markasını duyurdu; “Trumore”

07.12.2022
4
Okuma Süresi: 5 dakika
A+
A-
Yerli araba teşebbüsü Togg yeni markasını duyurdu; “Trumore”

Togg ekosisteminde ehemmiyetli bir yerde konumlanacak olan Trumore markası, kendi içerisinde alt başlıkları birliktesi getiriyor.

2023 ’şan ilk çeyreği ile beraber ilk modelini caddelere çıkarmaya hazırlanan yerli araba teşebbüsü Togg, ilk andan itibaren ön tasarıya çıkarttığı ekosistem yaradılışı için somut adımlar atmaya devam ediyor. Trugo markası ile şarj ağı altyapısı ve sürdürülebilir mobilite lüzumlarına yanıt veren teşebbüs, sürecin yazılım tarafından mesul olacak yeni markasını da bugün resmi olarak duyurdu. Trumore ismiyle usla kullanıcı tecrübesinde ehemmiyetli bir rolü olacak sistemi gerçeğinde doğrudan bir dijital platform olarak nitelendirebiliriz. Togg cephesi Trumore ile; fintek, insurtek, blokzinciri, IoT, suni zihin gibi yeni nesil teknolojilerle şahsileştirilmiş, kullanıcı odaklı, uslu ve empatik tecrübe sunuyor. Uygulama kendi içerisinde alt başlık kalitesinde tecrübeleri getiriyor.

Togg Trumore

Togg Trumore ile altyapıda gelecek ayrıntılar

Kullanıcılar için kazandıran, dolaştıran, eğlendiren ve sürekli büyüyen bir platform olarak lanse edilen Trumore, bilgiyi işleyip suni zihin ile geliştirebilen altyapısını dikkat topluyor. Platformun alt başlıklarıyla gelen ayrıntılar ise şu biçimde;

“Earn.more”

Kullanıcıya kazandıran hizmetleri içeren “Earn.more” işlevi, devamlı ödeme ve ödüllendirme tecrübeleri sunan fintek çözümlerini kapsıyor. Earn.more servisleri kapsamındaki e-cüzdan ile vasıta içi ödeme, mobil ödeme, dijital varlık cüzdanı oluşturmak olası olacak. Dijital varlık yönetimi altında da muhtelif ödül programları Puan, NFT ’ler gibi, dijital sanat koleksiyonları ve iş modeline bağlı NFT ’ler kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Earn.more ’da kullanıcılar için dijital magnet kazanımı uygulaması da dikkat sürüklüyor. Kullanıcının oluşturduğu rotaya göre ve o zamanki yolculuk koşullarına göre şahsa ve yolculuğa özel oluşturulan bir dijital magnetin, kullanıcı stokuna aktarımı buradaki ilk ayrıntı. Go.more uygulamasının bilgileri ile dijital sanatçıların çalışmaları birleştirilerek ortaya çıkarılan dijital sanat yapıtları, kullanıcının erişeceği noktaya özel olduğu için banal buzdolabı magnetini anımsayan ama tamamen yolculuk tecrübesine özel oluşturulan bir ürün olarak ortaya çıkıyor.

“Go.more”

Kullanıcıyı dolaştıran, şahsileştirilmiş rota tekliflerinde bulunan lokasyon bazlı uslu hizmetler ise “Go.more” kısmı ile geliyor. Karma mobilite servisleri, şarj ağı, lokanta, rezervasyon harekâtları gibi hizmetler kullanıcıların bu çerçevede değerlendirebilecekleri arasında. Uygulama içindeki tasarruf hesaplayıcı da öne çıkan bölümler arasında. Burada yol fiyatı hesaplama, elektrik tüketimi hesaplama, karbon salımı hesaplama gibi servislerden faydalanmak olası oluyor.

“Play.more ”

Kullanıcıyı eğlendiren, yevmiye yaşamı oyunlaştırma yoluyla daha kolay ve neşeli hale getiren uslu yaşam hizmetleri bu ekosistemin Play.more çatısı altında karşımıza çıkıyor. Uslu yaşam çözümleri, kullanım bazlı sigorta servisleri, vasıta içi ve mobil reyin uygulamaları, uslu sağlık uygulamaları Play.more servislerini oluştaracak. Togg, ‘Dijital Arkası Mode ’ konseptinde duality dünyasındaki ‘İnsan-Teknoloji ’, ‘Doğu-Batı ’, ‘Us-Kalp ’, ‘Birlik-Çokluk ’ ve ‘Bugün-Yarın ’ kavramlarını kullanıcıya tecrübeletiyor. Kullanıcılar uslu aygıt ekranında gördükleri dijital sanatları, isterlerse de konutlarındaki TV ’lerde ya da dijital ekranlarında yansıtabilecek.

Alakalı video

Togg fabrikasında imal süreci

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.